Branky: 27. Polášková - 13. Dvořáková, 19. Šubrtová, 79. Pochmanová

Slovácko: Fojtíková -Šperová, Ohlídalová, Jelínková, Ceremugová(41. Hanáčková) -

Sparta:   Kubištová(41.Pučová) - Lišková, Marcinková(80. Novotná), Pochmanová, .

Krebsová(57. Machová) - Buryánová(63. Frolíková), Tomanová Aneta(61. Rybínová),

Šubrtová(79. Tomanová Adéla) -  Kadlecová, Šrámková, Dvořáková

trenér: Jan Sumec                        asistent: Klára Cvrčková

Dorostenky Sparty přijely jako jisté vítězky letošního ročníku, domácí bojují se Slavií o druhé místo. Do utkání vstoupily lépe Sparťanky, měly míč více na svých kopačkách. Ve 13. chybovaly domácí hráčky v rozehrávce uprostřed hřiště, Sparta podnikla rychlý protiútok a Dvořáková otevřela skóre - 0:1. V 19. unikla po levé straně Marcinková, její přihrávku před branku nezachytila žádná z obránkyň ani brankářka a pro Šubrtovou nebyl problém doťuknout míč do prázdné branky - 0:2. Slovácko se však nevzdalo, ve 27. unikla Žufánková a její centr dopravila do sítě Polášková - 1:2.  Do konce poločasu se již na stavu nic nezměnilo, i když ve 41. měla velkou šanci Holá, ale trefila jen brankářku Kubištovou. Vstup do druhé půle mělo lepší Slovácko, ale k mnoha brankovým příležitostem to nevedlo. Jen v 69. střílela dobře Polášková, její střela však byla zablokována. Naopak v 72. se vyznamenala při akci Sparty Fojtíková. Domácí hráčky se tlačily do útoku se snahou vyrovnat stav zápasu, bohužel střelecky se neprosadily i díky Pučové v brance Sparty. Naopak otevřená obrana napomohla v 79. k úniku Pochmanové a stanovení konečného účtu zápasu 1:3. Ještě v nastaveném čase měla šanci Holá, ale sparťanskou brankářku nepřekonala. Slovácko tak musí o eventuelní stříbrné medaile zabojovat v přímém souboji se Slavií.

NE 17. 11. 15:00  1. FC Slovácko - AC Sparta Praha

sraz: 13:45 Širůch

hřiště: Širůch - UMT

SO 16. 11. 16:00 Viktoria Plzeň - 1. FC SLOVÁCKO

odjezd: 8:30 Širůch
hřiště: Plzeň, Luční ul. - UMT

SO 23. 11. 08:30 PRAGA CUP

hřiště: HAMR Sport Štěrboholy