WU18: 1. FC Slovácko - Hradec Králové 8:0 (3:0)

WU18: 1.FC Slovácko - Hradec Králové 8:0 (3:0)

Branky: Žufánková 3x, Střížová, Bláhová, Ceremugová, Hanáčková, Polášková

Sestava: Škrabalová - Ježková, Jordánková, Ohlídalová, Hanáčková - Tomečková (46. Bláhová), Nováková, Střížová - Polášková (60. Jonášová), Žufánková, Ceremugová

V 5. kole ligy dorostenek jsme doma přivítali soupeřky z Hradce Králové. První poločas z naší strany potrádal větší tempo a v některých momentech i větší fotbalovou kvalitu, často jsme se pouštěli do složitých řešení a při přechodu do útoku kupili hodně nepřesností. Přesto jsme však i tak byli celý poločas lepším týmem a dokázali jsme do vyjádřit třemi brankami -  2 x se trefila v rozmezí dvou minut Žufánková pro přihrávkách Novákové a Ceremugové, posledně jmenovaná si pak pohrála s obranou soupeře a zvýšila na poločasových 3:0.

Do druhého poločasu jsme vstoupili daleko aktivněji a na hře to bylo znát. Vytvářeli jsme si vyložené šance - do 60.minuty jsme využili hned tři - nejdřív se individuální akcí blýskla Střížová, o 3 minuty později se s třelou za vápnem prosadila Hanáčková a v 60. míč do prázdné brány doklepla Polášková. V 73. završila hattrick Žufánková, když obešla 3 hráčky a nedala brankářce šanci. Konečnou podobu dala výsledku Bláhová, kterou střelou z první uklidila míč k tyči bezmocné hostující brankářky. Zápas tak skončil výhrou 8:0.

NE 27. 10. 14:30  Dukla Praha - 1. FC Slovácko

odjezd: 8:30 Širůch

hřiště: Praha - Juliska, tráva

SO 26. 10. 09:30 1.FCS WU15 - Zlechov

sraz: 8:30 Sady