Starší žákyně skončily 5. na turnaji v Trnavě

Sestava: Stašková – Kopčilová, Polášková, Chudurová A., Chodurova K., Jančářová, Mertová, Kovářová, Sekaninová, Gregorová, Kusáková, Obadalová, Hanáčková, Hubová

1.FCS – Výber 2006 VFZ 1:2

Branka: 7 Obadalová

1.FCS – AS Trenčín 1:1

Branka: 12 Polášková

Nejdříve jsme odehráli tři utkání ve skupině. Utkání byla hrána 1x35minut. V prvním utkání jsme měli jasnou převahu. Soupeř si vytvořil jednu větší šanci po naší špatné rozehrávce rohu a následném brejku. Skóre mohlo být i vyšší, ale neproměnili jsme dost šancí.

Druhé utkání měli opačný obraz hry. My se bránili a soupeř, který byl velmi silný na míči, útočil. Ve 4. minutě se dostal do vedení, ale my již v 7.minutě vyrovnali ze standardní situace po malé domů. Utkání již směřovalo k remíze, ale v posledních vteřinách jsme podruhé inkasovali a prohráli 2:1. Do třetího utkání jsme šli s tím, že pokud chceme postoupit do semifinále, tak musíme Trenčín porazit. Od začátku hry jsme byli lepší a ve 12. minutě jsme šli do vedení po individuálním průniku Poláškové. Vytvářeli jsme si další a další šance. Některé byly takřka 100%, ale koncovka nám dělala problém a tak přišel trest minutu před koncem. Soupeř po jedné z mála jeho zakončení vystřelil a míč skončil v síti, 1:1. Skončili jsme tedy o skóre na 3.místě.

Utkání o umístění:

1.FCS – Zlaté Moravce 7:0

Branky: 22, 25, 26, 27 Hanáčková, 4 Jančařová, 7 Obadalová, 30 Polášková

1.FCS – Minerva Praha 3:1

Branky: 17, 29, 30 Hanáčková

Utkání o umístění se hráli jen 1x30 minut. Nejdříve jsme se utkali proti 4. týmu z druhé skupiny a utkání mělo jednoznačný průběh, i když branky jsme stříleli až ke konci utkání.

O celkové 5.místo jsme se střetli s druhým českým týmem a to Minerva Praha. Utkání se hrálo většinu času na naší polovině, ale my zvládli 3 brejky a zvítězili 3:1. Soupeř vstřelil branku až v posledních vteřinách utkání.

Hodnocení trenéra:

Turnaj byla dobrá příprava na sezónu, ukázal silné a slabé stránky hráček a naší hry jako celku. Nadále je třeba v tréninku pracovat na 100% a věřím, že se to později projeví i v zápase.

NE 17. 11. 15:00  1. FC Slovácko - AC Sparta Praha

sraz: 13:45 Širůch

hřiště: Širůch - UMT

SO 16. 11. 16:00 Viktoria Plzeň - 1. FC SLOVÁCKO

odjezd: 8:30 Širůch
hřiště: Plzeň, Luční ul. - UMT

SO 23. 11. 08:30 PRAGA CUP

hřiště: HAMR Sport Štěrboholy