WU15: Trenčín WU15 - 1. FC Slovácko 2:3 (1:1)

WU15: AS Trenčín - 1. FC Slovácko 2:3 (1:1)

Branky: Rajsiglová, Hanáčková, Jančářová

Sestava: Hynčicová - Kovářová, Mertová, Polášková, Hanáčková, Chodurová A., Kopčilová, Jančářová, Sekaninová, Kozáková, Rajsiglová, Kusáková, Chodurová K.

První přípravné utkání v nové sezóně starší žákyně sehrály v Trenčíně na umělé trávě.

Toto utkání bylo pro některé holky první na velkém hřišti a také první v dresu Slovácka. Od toho se odvíjel pohyb, kombinace, náběhy atd. Naše hra byla především založena na rychlém přechodu středem do protiútoku. Z jedné takové akce a po samostatném úniku Rajsiglová prostřelila domácí brankářku. Soupeři se podařilo po naší chybě ve středu pole do poločasu vyrovnat.

Druhý poločas byl z naší strany lepší. Více jsme již kombinovali a využívali také kraje hřiště. Soupeř se ovšem po jedné ze střel dostal k dorážce a bylo to 2:1 v náš neprospěch. Nám se podařilo utkání otočit. Nejdříve po kombinaci středem hřiště a následné střele podél brankářky skórovala Hanáčková. Branku na 2:3 vstřelila po samostatné akci Jančářová.

Výsledek utkání je jedna věc, ale čeká nás v trénincích pořád spousta práce.

NE 17. 11. 15:00  1. FC Slovácko - AC Sparta Praha

sraz: 13:45 Širůch

hřiště: Širůch - UMT

SO 16. 11. 16:00 Viktoria Plzeň - 1. FC SLOVÁCKO

odjezd: 8:30 Širůch
hřiště: Plzeň, Luční ul. - UMT

SO 23. 11. 08:30 PRAGA CUP

hřiště: HAMR Sport Štěrboholy