WU15: Pardubice / HK - 1. FC SlováckoWU15: Pardubice / HK - 1. FC Slovácko

FK Pardubice WU15 – 1. FC Slovácko WU15 6:1 (2:0)

Sestava: Stašková, Jirková, Mrázková, Chodurová A., Rusková, Sekaninová, Jančářová, Chodurová K., Rajsiglová, Kovářová, Merčáková, Polášková, Hynčicová, Novotná

Branka: 50. Jančářová


O víkendu nás čekala dvě přípravná utkání ve východních Čechách. Nejdříve jsme se v sobotu v podvečer představili proti domácím Pardubicím.

Soupeř byl od začátku lepší na míči a ve většině času se hrálo na naší polovině. Dokázal nás přečíslit ve středu hřiště, ale přes naše stoperky se jíž dál nedostal. Problémy nám také dělaly dlouhé nákopy do krajních prostor a náběhy křídel. Nám se tyto přihrávky do krajních prostor nedařili, soupeř je buď zachytil anebo hráčka domácích byla rychlejší než naše a zabránila tak možné akci. První dvě branky jsme soupeři darovali, kdy jsme mu přihráli míč v okolí našeho vápna.

V druhém poločase soupeř brzy zvýšil na 3:0. Nám se podařilo v 50. minutě snížit na 3:1 po průniku Markéty Jančářové. Soupeř postupně přidal ještě tři branky, dvě z nich byly střely cca z 20 až 25 metrů.

 

FC Hradec Králové WU15 - 1.FC Slovácko WU15 2:2 (1:1)

Sestava: Stašková, Jirková, Mrázková, Chodurová A., Rusková, Sekaninová, Jančářová, Chodurová K., Rajsiglová, Kovářová, Merčáková, Polášková, Hynčicová, Novotná

Branky: 10. Rusková, 70. Hynčicová

 

Druhé utkání jsme odehráli v neděli v pravé poledne, tentokrát v Hradci Králové. Do utkání jsme vstoupili dobře a hrálo se především na polovině soupeře. V 10. minutě prošla individuálně do vápna Markéta Jančářová a našla volnou Alici Ruskovou, která střelou o tyč otevřela skóre. Byla to její první branka v dresu Slovácka, 0:1. Bohužel dále se hrálo pouze po velké vápno soupeře. Nedařilo se nám si vytvořit střeleckou pozici, a tak jsme ve většině případů míč ztratili. Soupeř hrál velmi jednoduše a po zisku míče hledal vepředu velmi šikovnou a nebezpečnou útočnici. Po jednom takovém míči jsme špatně vystoupili a hráčka domácích běžela od půlky sama, obešla brankářku a střelou do prázdné brány vyrovnala, 1:1.

Druhý poločas měl podobný průběh. Nám se nedařilo si připravit zakončení a soupeřovi nebezpečné náběhy jsme včas ubránili. Soupeř po jednom útoku nastřelil tyčku, za to naše akce razantní zakončení neměly. Po jednom našem rohu jsem v obraně udělali chybu a útočnice domácích opět běžela od půlky sama na naši bránu, tentokrát přehodila naši brankářku,2:1. Nám se podařilo 10 minut před koncem vyrovnat po střele Nikol Hynčicové na konečných 2:2.

 

Hodnocení trenéra:

Obě utkání byla zcela odlišná. V Pardubicích jsme se skoro celou dobu bránili a byli jsme horším týmem. Naopak v Hradci Králové jsme byli lepším týmem, ale bohužel pouze po velké vápno. Utkání nám jasně ukázala na čem je třeba pracovat.

 

Trenér: Lukáš Smrčka


DŮLEŽITÉ INFORMACE

NÁSTĚNKAŽENY

ST 12. 2.  18:00  1. FCS - Slovan Bratislava

hřiště: UMT - Luhačovice

odjezd: 

 U - 18

22. 2. 12:00 Hradec Králové WU18 - 1. FCS WU18

hřiště: UMT Slavia Hradec Králové

sraz: 11:00 Hradec Králové, Víta Nejedlého 1216/2

odjezd: 6:30 Širůch

 

 

 U - 15

ČT 20.2. 15:30 1. FC Slovácko WU15 - Spartak Myjava WU15

hřiště: Brumov-Bylnice

NE 23.2. 14:30 1. FC Slovácko WU15 - Val.Klobouky-Brumov U15

hřiště: Brumov-Bylnice

 U - 13


U - 11

 

 U - 9

NE 23. 2. 2020 8:00 - 14:00 Turnaj Staré Město

Hřiště: Hala Širůch Staré Město

 

PARTNEŘI