WU15: FA Zlechov - 1. FC Slovácko 2:5 (1:1)

2. kolo - Krajská soutěž sk.B

FA Zlechov - 1. FC Slovácko 2:5 (1:1)

Sestava: Stašková, Mrázková, Chodurová A., Sekaninová, Jančářová, Chodurová K., Mertová, Batoušková, Rajsiglová, Polášková, Kusáková, Havrlantová, Kopčilová

Branky: 4. Havrlantová, 37. Jančářová, 42. Batoušková, 57. Chodurová K., 61. Kopčilová

Druhé utkání jsme opět odehráli na hřišti soupeře. Terén byl po dešti mokrý a také během utkání několikrát chvílemi pršelo. Právě tento terén nám dělal v prvním poločase velké problémy. Nedokázali jsme mnohdy zpracovat míč nebo dát do přihrávky správnou razanci. Ve 4. minutě jsme se po chybě domácí obrany dostali vedení, když se do prázdné brány trefila Havrlantová. Soupeř v 11. minutě střelou z hranice velkého vápna vyrovnala na 1:1. První poločas byl soupeř lepší a dostával se více do zakončení, vše ale vždy začínalo po našich zbytečných ztrátách. Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi dobře a hned ve 37. minutě Jančářová přidala naši druhou branku. Za 5.minut se prosadila Batoušková po úniku na pravé straně hřiště a chytrou střelou přes brankáře. Těchto úniku měla v druhém poločase několik, ale žádný další již brankou neskončil. V 57. minutě se po závaru v pokutovém území prosadila Kristýna Chodurová. Za 3 minuty soupeř snížili po naší chybě ve středu obrany, na 2:4 z jeho pohledu. My ale okamžitě odpověděli a vzápěti opět upravili na tří brankový rozdil, trefila se křižnou střelou Kopčilová. Zbytek utkání přinesl ještě nějaké šance na obou stranách, ale skóre se již nezměnilo.

Hodnocení trenéra: Utkání nabídlo velice odlišné dva poločasy. První byl z naší strany plný nepřesností, zbytečných ztrát a velmi málo jsme se dostávali do zakončení. Druhá půla byla úplný opak. Byli jsme v ní jasně lepší. Začali jsme využívat křídelní prostory a přes ně se dostávali za obranu soupeře a výsledkem byly 4 branky v tomto poločase.

Trenér: Lukáš Smrčka

NE 22. 9. 14:00  1. FCS - SK Slavia Praha

sraz: 12:45 Širůch

hřiště: MFS Miroslava Valenty Uherské Hradiště

SO  5. 10. 13:00  SK Slavia Praha - 1.FC Slovácko

odjezd: 7:00 Širůch

hřiště: Vladivostocká 1460/2, Praha - Eden

ČT 19. 9. 17:45 1. FCS WU15 - Hluk