WU15: 1.FC Slovácko - Lokomotiva Brno 0:5 (0:4)

4. kolo - 1. Liga starších žákyň

1. FC Slovácko - Lokomotiva Brno 0:5 (0:4)

Sestava: Stašková, Kopčilová, Mrázková, Chodurová A., Sekaninová, Jančářová, Mertová, Chodurová K., Rajsiglová, Kovářová, Šrámková, Polášková, Havrlantová, Batoušková

Ve 4. kole ligy žákyň jsme se opět představili na domácí půdě, tentokrát proti vedoucímu týmu tabulky. Soupeř na nás od začátku vletěl a my se téměř nemohli dostat z naší poloviny. V 5. minutě šel soupeř do vedení, když jsme v obraně včas neodkopli míč a po zpětné přihrávce na penaltu, zcela neobsazená hráčka otevřela skóre. Dál nás soupeř tlačil a my bohužel hodně chybovali. Druhá branka padla ze střely ze 30m pod břevno. Třetí branka byla po rohu na přední tyč, kdy jsme to byli my, kdo míč prodlužil přesně na volnou protihráčku, 0:3. Čtvrtá branka padla opět po střele ze střední vzdálenosti.

Druhý poločas byl z naší strany lepší. Soupeř hrál více na naší polovině, ale nám se dařilo ho nepouštět do šancí. Naši největší šanci měla Batoušková po samostatném úniku přehazovala brankářku, ale ta se stačila včas vrátit a střelu vytáhla nad břevno. Soupeř se prosadil ještě v poslední minutě, když dvě naše hráčky měly míč na kopačce, ale soupeřka svým důrazem se dostala před ně a zakončila přesně k tyči.

Hodnocení trenéra:

V tomto utkání jsme soupeři darovali všechny branky. Fotbal je o chybách, ale toto byly chyby, které se nesmí stávat. Důležité je se z těchto chyb poučit a dál na sobě pracovat.

Trenér: Lukáš Smrčka

NE 17. 11. 15:00  1. FC Slovácko - AC Sparta Praha

sraz: 13:45 Širůch

hřiště: Širůch - UMT

SO 16. 11. 16:00 Viktoria Plzeň - 1. FC SLOVÁCKO

odjezd: 8:30 Širůch
hřiště: Plzeň, Luční ul. - UMT

NE 17. 11. 10:00 SK Líšeň - 1.FCS WU15