WU15: 1.FC Slovácko - FC Vítkovice 4:0 (1:0)WU15: 1.FC Slovácko - FC Vítkovice 4:0 (1:0)

5. kolo - 1. Liga starších žákyň

1. FC Slovácko - FC Vítkovice 4:0 (1:0) 

Sestava: Stašková, Kopčilová, Baštincová, Mrázková, Chodurová A., Sekaninová, Jančářová, Mertová, Chodurová K., Rajsiglová, Kusáková, Dubská, Polášková, Havrlantová, Batoušková 

Branky: 10. Jančářová, 45. Batoušková, 63. Jančářová, 80. Jančářová

 

Další ligové okolo a domácí odveta proti Vítkovicím. Hned od začátku jsme více drželi míč a snažili se o ohrožení branky. V 10. minutě Jančářová vystihla rozehrávku soupeře a s přehledem otevřela skóre, 1:0. Dále jsme byli lepším týmem a vytvářeli si další šance ke skórování, jednou jsme také nastřelili břevno. Soupeř měl v prvním poločase jednu šanci, když nastřelil břevno, a to z přímého kopu.

Druhý poločas byl podle mého pohledu slabší, i když se nám podařilo vstřelit 3 branky. Soupeři jsme darovali více prostoru a ten se tím pádem více dostával na naši polovinu. Byli jsme to ale my, kdo opět vstřelil branku, Jančářová přihrávkou před bránu našla volnou Batouškovou, 2:0. Soupeř se také dostal do zakončení, ale bylo nepřesné. V 63. minutě Jančářová přidala svou druhou branku, když si na velkém vápně narazila míč s Batouškovou a zakončila střelou k tyči, 3:0. V úplným závěru jsme po chybné rozehrávce soupeře přidali čtvrtou branku, Jančářová završila svůj hattrick, 4:0.  

 

Hodnocení trenéra:

V některých situacích necháváme soupeři příliš mnoho prostoru a dostává se tak z výhody do nevýhody. Ale celkový vývoj naší hry, kterou se chceme prezentovat, má správný směr a pravidelným tréninkem zapracujeme na věcech, které nám dělají problémy. Holky odehrály dobré utkání a zaslouženě zvítězily.   

 

Trenér: Lukáš Smrčka


DŮLEŽITÉ INFORMACE

NÁSTĚNKAŽENY

-

 U - 18

-

 

 

 

 U - 15


U - 13

-U - 11

-U - 9

-

 

 

PARTNEŘI