WU15: 1.FC Slovácko - FC Strání 3:2 (2:1)

7. kolo - Krajská soutěž sk.B

1. FC Slovácko - FC Strání 3:2 (2:1)

Sestava: Stašková, Kopčilová, Baštincová, Mrázková, Chodurová A., Sekaninová, Korvasová, Jančářová, Mertová, Chodurová K., Rajsiglová, Škrabalová, Kovářová, Polášková, Batoušková

Branky: 29. Polášková, 33. Jančářová, 59. Kopčilová

Utkání proti třetímu celku tabulky mělo hned od začátku vysoké tempo. Hrál se vyrovnaný fotbal s tím rozdílem, že my kombinovali a soupeř hrál nakopávané míče na jednoho vysokého a rychlého útočníka. Ve 28. minutě se nám podařil protiútok a Batoušková byla faulována ve vápně a my měli možnost kopat penaltu. K té se postavila Polášková, první střelu brankář vyrazil, ale na dorážku již nedosáhl, 1:0. Za 4 minuty to již bylo 2:0, kdy Jančářová dostala přesnou přihrávku za obranu a proměnila následný samostatný únik. Soupeř ovšem záhy snížil, kdy výše zmiňovaný útočník utekl po pravé straně naší obrany a našel na penaltě volného spoluhráče. Poločas tedy skončil 2:1.

Druhý poločas měl podobný průběh s šancemi na obou stranách. Na naší straně se ujala v 59. minutě dorážka Kopčilové do odkryté branky po pěkné akci. Soupeř ještě utkání zdramatizoval, když opět po dlouhém nákopu potrestal špatné vyběhnutí naší brankářky.

Hodnocení trenéra:

Utkání ve vysokém tempu. Holky hrály po většinu času kombinační fotbal ve vysokém nasazení, jen je v některých případech potřeba dávat dříve míč od nohy.

Trenér: Lukáš Smrčka

NE 17. 11. 15:00  1. FC Slovácko - AC Sparta Praha

sraz: 13:45 Širůch

hřiště: Širůch - UMT

SO 16. 11. 16:00 Viktoria Plzeň - 1. FC SLOVÁCKO

odjezd: 8:30 Širůch
hřiště: Plzeň, Luční ul. - UMT

NE 17. 11. 10:00 SK Líšeň - 1.FCS WU15