WU11+WU9: Hodnocení přípravy a zápasůWU11+WU9: Hodnocení přípravy a zápasů

Hodnocení přípravy a zápasy přípravky

Tréninky jak starší, tak mladší přípravce odstartovaly na začátku srpna, přesněji 5. srpna 2019. Samotné tréninky probíhaly 2 krát týdně, a to v pondělí a ve středu. Hlavním cílem v první řadě však bylo přivést do Slovácka co nejvíce holek z okolních vesnic a měst, o kterých jsme věděli, že hrají fotbal. Tento cíl jsme splnili na jedničku. Tréninky probíhaly pravidelně za velké účasti a holky trénovaly s velkým nasazením a chutí.

V září nám odstartovaly i první mistrovské zápasy, kdy jsme jen za měsíc září odehráli 7 mistrovských utkání a nutno podotknout, že se s tím holky popraly velice dobře.

V prvních zápasech šla ještě vidět lehká nesehranost a určité nedostatky, ale každým zápasem jsme je postupně odbourávali a holky šly hlavně po individuální a technické stránce hodně nahoru. Přispěl tomu i ten fakt, že jsme nemuseli bojovat s nedostatkem hráček, jako tomu bylo dříve.

Zápasy měly velmi týmový duch, kdy hráčky makaly jedna za druhou, povzbuzovaly se a za každou cenu a chtěly každý zápas dotáhnout do vítězného konce. Projevilo se to taky na výsledcích, kdy ze 7 zápasů jsme více jak polovinu zvládli i co se týká výsledků a holky si v některých zápasech i s chutí zastřílely. Chtěla bych vzpomenout zápas starší přípravky v Hradčovicích, kdy holky hrály s velkým nasazením, velice dobře kombinovaly a soupeře až na nějaké výjimky nepustily prakticky k žádné větší akci. U mladší přípravky bych chtěla v první řadě poděkovat panu Bilíkovi, za pomoc při koučování v zápasech, kdy mi tímto usnadnil velkou práci. Hráčky si na něho zvykly a velmi si ho oblíbily. Pod jeho vedením se hráčky lepší zápas od zápasu a panuje zde velmi dobrá nálada a týmový duch.


DŮLEŽITÉ INFORMACE

NÁSTĚNKAŽENY

NE 17. 11. 15:00  1. FC Slovácko - AC Sparta Praha

sraz: 13:45 Širůch

hřiště: Širůch - UMTU - 18

SO 16. 11. 16:00 Viktoria Plzeň - 1. FC SLOVÁCKO

odjezd: 8:30 Širůch
hřiště: Plzeň, Luční ul. - UMT
 

 

 

 U - 15

NE 17. 11. 10:00 SK Líšeň - 1.FCS WU15

odjezd: 7:00 Širůch

hřiště: UMT Brno-LíšeňU - 13

SO 9. 11. 12:15 Hluk - 1.FCS WU13

sraz: 11:15 

hřiště: Hluk

 U - 11


U - 9

 

PARTNEŘI