Představení partnera: MADNESS GYMPředstavení partnera: MADNESS GYM

Představení partnera: MADNESS GYM                                 

Jak jste již  mohli dříve na našich stránkách zaregistrovat, v průběhu podzimní části sezóny jsme navázali spolupráci s tělocvičnou MADNESS GYM. Holky navštěvují tělocvičnu pravidelně od začátku října, od ledna pak tady budou absolvovat i tréninky během zimní přípravy. Níže Vám přinášíme rozhovor s Martinem Vandirkem, který je majitelem a zároveň trenérem v Madness Gym.

Martine, můžeš našim fanouškům představit MG?

MG je tělocvična, která se otevřela návštěvníkům v r. 2015. V tělocvičně poskytuji kruhové a silové tréninky. Kruhový trénink se skládá z několika stanovišť, na kterých jsou prováděny vybrané a obměňující se cviky a to ve vysoké intenzitě s cílem procvičit celé tělo. Jedná se o prvky rychlostní, vytrvalostní, gymnastické a vzpěračské. Silový trénink můžou využít všichni, kteří chtějí nabrat sílu, vytvarovat postavu nebo zrychlit metabolismus. Silový trénink v tělocvičně MG probíhá s pomocí činek anebo díky využití váhy vlastního těla. 

Jak na to, když si chce přijít někdo zacvičit?

Existuje jednoduchý rezervační systém, do kterého se zájemce může dostat přes mé facebookové stránky, nebo přímo na webových stránkách madnessgym.inrs.cz,  kde se klient zaregistruje a po přihlášení si rezervuje lekci, o kterou má zájem. 

Jak se zrodila spolupráce s dívčími týmy Slovácka?

Svaťa a Mira mne oslovili, zda bych dokázal připravit program pro děvčata, který zlepší jejich kondici, vytrvalost a výbušnost, které jsou ve fotbale potřeba. A jelikož jsem fotbalový fanda, je pro mě výzva a radost se něčeho takového účastnit. 

Co jsi očekával od hráček a jak se očekávání naplnila / nenaplnila?

Jednou z věcí, kterou jsem nečekal a která mě překvapila, bylo to, že většina holek neuměla správně technicky provést základní cvik jako je dřep. Nicméně, přistoupily k tomu velmi zodpovědně a úspěšně pracujeme na celkovém zlepšení. Musím také říct, že děvčata jsou disciplinovaná, jde u nich vidět maximální snaha a jsem rád, že je cvičení baví.

Na čem naše holky pracují v MG a v čem je největší přínos pro ně a jejich hru?

Učíme se techniku a správné provádění cviků, které budou potřebovat v dalších trénincích a které posílí jejich výkonnost a doufejme, že to pak zúročí na hřišti.

Co bys celkově doporučil našim hráčkám, na co by se měly zaměřit ve svém tréninku?

Nepodceňovat strečink, celkové posílení a zejména posílení středu těla. Důležitá je u děvčat také vytrvalost a trpělivost, výsledky se totiž nedostaví ze dne na den.


DŮLEŽITÉ INFORMACE

NÁSTĚNKAŽENY

NE 27. 9. 14:00 1. FC Slovácko - SK Slavia Praha

sraz: 12:45 

hřiště: MFS Miroslava ValentyU - 18

ST 13. 10. 14:00   1. FCS WU18 - Pardubice WU18

odjezd: 12:15 - širůch šatny

sraz: 12:45

hřiště: Dolní Němčí

SO 16. 10. 14:00   1. FCS WU18 - Teplice WU18

sraz: 12:45

hřiště: Dolní Němčí

 

 

 

 

 U - 15

 

 

 

 U - 13

-U - 11

NE 30. 5. 2021 10:00 Staré Město - 1. FC Slovácko

Sraz: 9:30

Hřiště: Staré Město - RybníčekU - 9

NE 30. 5. 2021 10:00 Staré Město - 1. FC Slovácko

Sraz: 9:30

Hřiště: Staré Město - Rybníček

 

 

PARTNEŘI