Představení partnera: FITNESS4UPředstavení partnera: FITNESS4U

PŘEDSTAVENÍ NOVÉHO PARTNERA: FITNESS4U

 

V průběhu podzimní části sezóny došlo k navázání spolupráce s novým partnerem. Snaha o neustálé zlepšování kvality tréninkového procesu sebou nese i zvyšování fyzického zatížení našich hráček. Hledali jsme proto partnera, který by nám pomohl s lepší regenerací. Díky spolupráci s FITNESS4U teď budou mít naše hráčky lepší podmínky v oblasti regenerace a výživy.

Na firmu FITNESS4U jsme nenarazili náhodou, naopak řada našich hráček jejich doplňky již dlouhodobě využívá a jsou s nimi nadmíru spokojeny. Právě spokojenost s jejich produkty a vstřícný přístup nás vedlo k oslovení firmy ohledně spolupráce a jsme moc rádi, že se nám podařilo najít společnou řeč. Naše hráčky teď můžou využívat kvalitní doplňky stravy, které nám firma FITNESS4U poskytuje spolu s poradenstvím pro jejich maximální a hlavně správné využití. Výsledkem je tak lepší a rychlejší regenerace pro naše hráčky, což je vzhledem k náročnosti tréninkového procesu nezbytné, ať už jako výše zmíněné rychlejší zotavení mezi jednotlivými tréninky a zápasy nebo z dlouhodobého hlediska i jako prevence zranění.

Dodané produkty mají holky v několika příchutích, takže si můžou vyzkoušet, co jim nejvíc vyhovuje, zatím se jako nejoblíbenější jeví příchuť banánová a vanilková.

V následujícím rozhovoru s manažerem obchodu, panem Filipem Novotným, najdete zajímavé informace týkající se daných produktů, regenerace a dozvíte i v čem on vidí největší přínos těchto suplementů nejen pro naše hráčky.

Můžete nám představit vaši firmu a přiblížit filosofii Vaší firmy? Jaké zboží nabízíte a kdo převážně jsou Vaši zákazníci?

Jsme firma zabývající se prodejem sportovní a zdravé výživy, fitness doplňků a oblečení. Na trhu jsme od roku 2010 a v současné době patříme mezi jednoho z největších online prodejců doplňků stravy v České republice a na Slovensku. Nakoupit u nás můžete od proteinů, aminokyselin, spalovačů tuků až po legíny, či rukavice na cvičení. Našim cílem je poskytovat co nejlepší servis zákazníkům, přátelský přístup a super cenové nabídky.

Změnil se nějak vkus zákazníků v posledních, dejme tomu 5-ti, 10-ti, 15-ti letech? Myslím tím, zda se změnily nároky zákazníků na kvalitu sportovní výživy oproti minulosti?

Rozhodně se mění všeobecné trendy a to jak od zákazníků, tak i ze strany výrobců. Z mého pohledu si dnes prémioví výrobci hodně zakládají na kvalitních surovinách a stále lepších výrobních postupech, než tomu bylo dříve. Všeobecně je i u nás již rozšířen trend evropských značek, které svým složením dávno předčily ty zámořské. Zákazníci tuhle změnu vnímají velmi pozitivně. Je dobře, že pro spoustu zákazníků je dnes rozhodujícím faktorem kvalita, nikoliv cena, jako tomu bylo před pár lety. Lze tedy všeobecně říct, že nároky zákazníků rostou, ale rostou také díky vzrůstající kvalitě výrobků.

Ve vašem obchodu lze najít širokou škálu produktů. Liší se Vaše produkty nějak od konkurence?

Máme velmi širokou nabídku výrobků a ve své podstatě nyní máme v nabídce všechny TOP značky, které se na trhu vyskytují, což je opravdu naše silná stránka a velké pozitivum pro zákazníky. Co bych si dovolil vyzdvihnout, tak je také velmi dobrý zákaznický servis a výborná dostupnost celého sortimentu, díky rozsáhlým skladovacím prostorům.

Které konkrétní produkty jsou vhodné pro kvalitní regeneraci našich hráček a proč?

V rámci regenerace na tak vysoké úrovni sportu nesmí chybět kvalitní protein a BCAA. V průběhu tréninku určitě doporučuji iontový nápoj. Doplňků je široká škála, nicméně tohle jsou ty nejzákladnější a hlavně nejzásadnější.

Z vlastní zkušenosti víme, že se dost podceňuje strava před, během i po sportovním výkonu. Můžete nám prosím popsat ideální složení této stravy? Jaká je ideální doba pro „doplnění paliva“ po výkonu?

Stava je základ nejen ve fotbale, ale v každém sportu. Bez kvalitní stravy není energie, a tedy není možné podat ani kvalitní výkon. To samé platí pro regeneraci. Před výkonem je potřeba se jednoznačně zdržet těžkých a těžce stravitelných jídel. Optimální doba, kdy se před tréninkem nemá jíst, jsou minimálně dvě hodiny. Pro někoho to může být relativně dlouhá doba, někteří sportovci by v tomto čase mohli i hladovět a právě i proto jsou zde doplňky, kde např. za pomoci rychle stravitelného proteinu (Hydra) není problém doplnit bílkoviny třeba i 30 minut před tréninkem, bez zbytečné obavy z plného žaludku. Těsně před tréninkem jsou vhodné i BCAA na ochranu svalové hmoty, v průběhu tréninku iontový nápoj na doplnění iontů a minerálů, které ztrácíme při namáhavém tréninku. Po vydatném tréninku nám neuškodí ani rychlé cukry, které je možno dodat např. v podobě ovoce, popř. užitím menší dávky dextrózy. Dále doporučuji BCAA (pro lepší regeneraci) a půl hodiny po tréninku i protein. Z hledisky výživy máme vše co tělo před, při a po tréninku potřebuje pro nejvyšší výkon a nejlepší regeneraci. Doporučuji se před tréninkem vyhnout přebytečným sacharidům, na druhou stranu po tréninku zbytečným tukům.

Jaké jsou dopady na sportovce, pokud po výkonu palivo nedoplní?

Jednoznačně únava, stres, z toho plynoucí nespavost a opět únava a následná ztráta dlouhodobé výkonosti. Strava je naprosto nutný základ každého sportovce.

Lze v dnešní době provozovat sport na profesionální úrovni bez doplňků stravy?

Lze a nechci tvrdit, že doplňky stravy jsou vše, nebo základ všeho. To rozhodně ne. Tedy i profi sport je možné provozovat bez doplňků, ale přiznám se, že neznám profi sportovce, kteří by neužívali minimálně protein, nebo BCAA. Takže svým způsobem si tímto protiřečím, ale spíše mi to připadlo jako vhodná odpověď, protože ano, lze to. Ale to, že sportovcům tyto doplňky pomáhají, je nesporné, a tedy není ani divu, že jsou zařazovány do jejich jídelníčků.

Co byste na závěr popřál našemu týmu a našim fanouškům pro zbytek této sezóny?

Vašemu týmu přeji jen ty nejlepší výsledky, výborné umístění v tabulce. Spoustu síly a odhodlání do dalších zápasů. A to nejdůležitější je zdraví a štěstí všech členek vašeho skvělého týmu ;)

 


DŮLEŽITÉ INFORMACE

NÁSTĚNKAŽENY

NE 27. 9. 14:00 1. FC Slovácko - SK Slavia Praha

sraz: 12:45 

hřiště: MFS Miroslava ValentyU - 18

ST 13. 10. 14:00   1. FCS WU18 - Pardubice WU18

odjezd: 12:15 - širůch šatny

sraz: 12:45

hřiště: Dolní Němčí

SO 16. 10. 14:00   1. FCS WU18 - Teplice WU18

sraz: 12:45

hřiště: Dolní Němčí

 

 

 

 

 U - 15

 

 

 

 U - 13

-U - 11

NE 30. 5. 2021 10:00 Staré Město - 1. FC Slovácko

Sraz: 9:30

Hřiště: Staré Město - RybníčekU - 9

NE 30. 5. 2021 10:00 Staré Město - 1. FC Slovácko

Sraz: 9:30

Hřiště: Staré Město - Rybníček

 

 

PARTNEŘI