Hodnocení podzimních zápasů přípravekHodnocení podzimních zápasů přípravek

Hodnocení podzimní části u přípravek

Naše holky z přípravky hrající okresní přebor v podzimní části sehrály celkem 10 zápasů, z toho 3 zápasy se předehrávaly. Postupně poměřily své síly s kluky z Hluku, Kunovic, Mařatic, Ostrožské Nové Vsi, Ostrožské Lhoty, Starého Města a Uherského Ostrohu.

Hodnocení starší přípravky

Co se týká holek ze starší přípravky, tak se jim vedlo více než skvěle. Z 10 zápasů vyhrály celkem 9x a těsně prohrály jen s kluky z Mařatic. Dokonce za celou podzimní část nastřílely více než 100 gólů, což je na dívčí tým velmi slušné.  Ve všech zápasech byly holky na tom lépe technicky, kde však hodně ztrácí, tak jsou osobní souboje, kde je potřeba více přitvrdit. V některých zápasech nás trápila i koncovka, kde se holky na nějaké góly pěkně nadřely.

Celkově však holkám vyšel podzim výborně a je potřeba na to navázat v jarní části sezóny, kde bychom chtěli formu potvrdit a pokud možno se posouvat výš a výš.

Hodnocení mladší přípravky

Holky z mladší přípravky nebyly až tak úspěšné jako jejich spoluhráčky ze starší přípravky. Každopádně co se týká zápasů, tak z 10 zápasu dokázaly vyhrát 7x, jedenkrát remizovaly s Uherským Ostrohem a dvakrát nestačily na dobře hrající kluky z Hluku. Nutno podotknout, že soupeři většinou byli vzrůstově menší, takže to holky měly trochu usnadněné. Celkově však zápasy byly hodně nevyvážené, kdy jsme neměly vyrovnané výkony a docházelo k velkým výkyvům jak po stránce technické, tak i celkově po stránce koncentrace.

Na čem musíme zapracovat do jarní části sezóny a co musíme zlepšit je docházka jak na tréninky, tak i zápasy a celkově zlepšit veškerou práci s míčem, ve které máme hodně velké rezervy.

 

Hodnocení trenérky:

S podzimní částí sezóny jsem velmi spokojená. Především jsem ráda, že se dohrála kompletně celá, ne jak v minulé sezóně. Co se týká tréninků, tak trénujeme pravidelně a ve velkém počtu, což je super. Je však stále na čem pracovat a nesmíme usnout na vavřínech a pořád se zlepšovat. Současně se náš kádr skládá z 29 hráček. Kde nás však trochu tlačí bota, tak je počet hráček v mladší přípravce, kde potřebujeme posílit především ročníky 2013 a 2014, kterých máme zatím nedostatek. Celkově ale hodnotím podzimní část jako velmi úspěšnou.


DŮLEŽITÉ INFORMACE

NÁSTĚNKAŽENY

NE 27. 9. 14:00 1. FC Slovácko - SK Slavia Praha

sraz: 12:45 

hřiště: MFS Miroslava ValentyU - 18

ST 13. 10. 14:00   1. FCS WU18 - Pardubice WU18

odjezd: 12:15 - širůch šatny

sraz: 12:45

hřiště: Dolní Němčí

SO 16. 10. 14:00   1. FCS WU18 - Teplice WU18

sraz: 12:45

hřiště: Dolní Němčí

 

 

 

 

 U - 15

 

 

 

 U - 13

-U - 11

NE 30. 5. 2021 10:00 Staré Město - 1. FC Slovácko

Sraz: 9:30

Hřiště: Staré Město - RybníčekU - 9

NE 30. 5. 2021 10:00 Staré Město - 1. FC Slovácko

Sraz: 9:30

Hřiště: Staré Město - Rybníček

 

 

PARTNEŘI