GALAVEČER 1. FC SLOVÁCKO 2019GALAVEČER 1. FC SLOVÁCKO 2019

GALAVEČER 1. FC SLOVÁCKO

Jako každý rok, tak i letos se po skončení podzimní části sezóny konal v kině Hvězda v Uherském Hradišti tradiční Galavečer 1. FC Slovácko, při jehož příležitosti byly oceněny hráčky a hráči ve všech věkových kategoriích od přípravek až po dospělé. Přehled oceněných děvčat i s hodnocením svých trenérů si můžete přečíst níže. Všem oceněným hráčkám gratulujeme!

WU9: hlavní trenérka Marie Lysáková, asistentka Klára Waltrová

STELA ŠÁDĚROVÁ

Stelča za poslední rok zaznamenala velký vzestup. Z malé holčičky se najednou stala velká hráčka, přes kterou jen málo který útočník projde. Mezi její silné stránky patří důraz v obraně a tvrdá střela na bránu. Na tréninku pracuje na 100% a rozdává úsměvy na všechny strany.

VERONIKA LESOVÁ

Verča je sice ve Slovácku teprve první půl rok, ale za tu dobu se stala nepostradatelnou hráčkou týmu. Průměrně za zápas střílí minimálně 4 branky a nevypustí ani jeden souboj. Mezi její přednosti patří její rychlost a výborná technika s míčem.

WU11, hlavní trenérka Marie Lysáková, asistentka Klára Waltrová

EMA TOMÁNKOVÁ

Emča patří dlouhodobě mezi nejlepší hráčky celé přípravky. Vyniká ve hře jeden na jednoho, vnímá prostor kolem sebe, dokáže rozdat, ale i získat plno míčů. Je hlavou celé hry a nejlepší střelkyní starší přípravky. Jestli bude na sobě neustále pracovat jako doteď, tak to může dotáhnout hodně daleko.

KAROLÍNA VRÁNOVÁ

Kája patří mezi urostlejší hráčky, která se nebojí hrát tělem. Za každou cenu chce uhrát každý míč. Má přehled ve hře a dokáže zahrát na jakémkoliv postu. Mezi její silné stránky patří její bojovnost a přesná střela na bránu.

WU13: hlavní trenérka Petra Fabiánková

KRISTÝNA CHODUROVÁ

Hráčka, která jde všem příkladem, jak na hřišti, tak mimo něj. Zdobí ji dobrá technika a přehled ve hře. Dokáže jak dobře zaútočit a vstřelit branku, tak dobře bránit a zneškodnit tak šance soupeře. Nevypustí žádný souboj, do každého zápasu jde v plném nasazení, také proto obléká kapitánskou pásku.

NIKOL HYNČICOVÁ

Brankářka, která velmi dobře hájí branku dívek wu13. Mezi její přednosti patří dobrý reflex, ale i přehled ve hře a výborná rozehrávka i na delší vzdálenost. Na čem je ale potřeba určitě zapracovat, je krocení emocí, které někdy Niki dokážou dostat z koncentrace.

WU15: hlavní trenér Lukáš Smrčka

VENDULA POLÁŠKOVÁ

Hračka, která svým důrazem patří mezi nejtvrdší hráčky. Její technika s míčem je na velmi dobré úrovni. Nemá problém v klidu rozehrát, obejít protihráče či zabránit útoku soupeře. Její rychlost a hra tělem patří také k jejím přednostem. Pravidelně je nominována do reprezentace do 15 - ti let.

ADÉLA CHODUROVÁ

Na novém postu hraje teprve půl roku a vede si velmi dobře. Dokáže podpořit útok, kde využívá svůj přehled ve hře a přesnou přihrávku a také velmi dobře bránit, kde využívá svoji rychlost a hru tělem. V tréninku i v zápase pracuje vždy na 100%. Patří do výběru Moravy v kategorii U14.

MARKÉTA JANČÁŘOVÁ

Hráčka s výbornou kopací technikou. V rychlosti dokáže obejít protihráče, cíleně zakončit, ale také konstruktivně odebrat míč. Její menší vzrůst jí na hřišti vůbec nelimituje a nebojí se souboje s mnohdy více vyspělým protihráčem. Za podzimní část je naším nejlepším střelcem. Patří také do výběru Moravy v kategorii U14.

WU18: hlavní trenér Miroslav Zbořil, asistent trenéra Svatopluk Macek

JOLANA JEŽKOVÁ

Jolča je povoláním krajní obránkyně, když je potřeba, tak dokáže zaskočit i na pozici stoperky. Mezi její přednosti patří poctivost – nikdy nevypustí žádný souboj, rychlost – díky téhle schopnosti dokáže po celý zápas podporovat útok a zároveň stíhá návraty do obrany po ztrátě míče, nepříjemné jsou její střílené centry oběma nohama. Patří mezi klíčové obránkyně reprezentace do 17 - ti let.

ANETA POLÁŠKOVÁ

Suverénně nejlepší střelkyně podzimní části ligy dorostenek – v 10 - ti zápasech nastřílela úctyhodných 18 branek. Je jí jedno, na které pozici v útoku nastupuje, dokáže hru tvořit, ale i chladnokrevně zakončovat naše akce v pokutovém území. Mezi její přednosti patří tah na branku, střelecký instinkt a vítězná mentalita. Nejen díky tomuto dostala Aneta pozvánku do reprezentační devatenáctky.

TEREZIE OHLÍDALOVÁ

Terína je ztělesněním klidu a rozvahy v naší hře. Nikdy nepanikaří, s chladnou hlavou řeší všechny situace na pozici stoperky a v rozehrávce téměř nechybuje. Terka je komplexní hráčka, mezi její největší přednosti patří přehled ve hře, kopací technika a hra hlavou. Terka patří ke klíčovým hráčkám nejen našeho týmu, ale i reprezentace do 17 - ti let.

ŽENY: hlavní trenér Petr Bláha, asistent trenéra Petr Vlachovský          

MARKÉTA KLÍMOVÁ

Usměvavá a většinou pozitivně naladěná stoperka, kterou zdobí skvělé odebírání míčů. Mezi její další přednosti patří hra v osobních soubojích a hra hlavou.  Z pozice stoperky dokáže konstruktivně řešit herní situace. V podzimní části patřila mezi klíčové hráčky týmu. V podzimní části soutěže se jí podařilo zatížit konto soupeřek 2x a to vždy po rohovém kopu umístěnou hlavičkou.


DŮLEŽITÉ INFORMACE

NÁSTĚNKAŽENY

NE 27. 9. 14:00 1. FC Slovácko - SK Slavia Praha

sraz: 12:45 

hřiště: MFS Miroslava ValentyU - 18

ST 13. 10. 14:00   1. FCS WU18 - Pardubice WU18

odjezd: 12:15 - širůch šatny

sraz: 12:45

hřiště: Dolní Němčí

SO 16. 10. 14:00   1. FCS WU18 - Teplice WU18

sraz: 12:45

hřiště: Dolní Němčí

 

 

 

 

 U - 15

 

 

 

 U - 13

-U - 11

NE 30. 5. 2021 10:00 Staré Město - 1. FC Slovácko

Sraz: 9:30

Hřiště: Staré Město - RybníčekU - 9

NE 30. 5. 2021 10:00 Staré Město - 1. FC Slovácko

Sraz: 9:30

Hřiště: Staré Město - Rybníček

 

 

PARTNEŘI