1. FCS WU18 - Kunovice žáci/dorost

1. FCS WU18 - Kunovice žáci/dorost      1:6 (0:2)

Branka: Andrea Holá

Nastoupily: Ježková, Horáková, Stavjaníková, Ceremugová - Tomečková, Holá, Muláková, Jonášová - Pěčková, Polášková, Škanderová, Žufánková

V neděli nastoupily naše juniorky proti klukům Kunovic. Díky chřipkám a zraněním bylo k dispozici pouze 12 hráček, které se se svým vyspělejším protivníkem rvaly až do poslední minuty, Začátek patřil holkám, byly jistější na míči, lépe kombinovaly a klukům moc míč nepůjčovaly, ve finální fázi nám však chyběla větší rozvaha a přesnost. Postupem času se kluci rozkoukali a začali využívat svých největších předností - fyzických předpokladů. Bohužel každá naše ztráta míče v přechodové fázi nás strašně bolela a kluky jsme pak v rychlým protiútocích těžko zachytávali. Do poločasu kluci dokázali 2x skórovat.Holky měly nadějné akce, které však nedotáhly do konce.

Začátek druhého poločasu byly holky v mírném útlumu, paradoxně toho soupeř však nevyužil. Po 10ti minutách se holky nadechly a začaly hrát stejně jako v první půle a navíc si vytvářely jednu šanci za druhou, bohužel ani v těch nejvyloženějších šancích jsme se nedokázali prosadit buď pres soupeřova gólmana nebo jsme nastřelili brankovou konstrukci, těch šancí bylo dost. Bohužel opět platilo otřepané nedáš - dostaneš. Když holky hrály nejlepší fotbal v zápase, tak se kluci utrhli do rychlých protútoků a rázem to bylo 0:4. Pak jsme snížili na 1:4 Andy Holou, která byla na konci krásné kombinační akce  - 1:4. Pak si holky vypracovaly ještě další šance, ale v koncovce jsme nebyli důrazní. Na konci zápasu se pak ještě dvakrát prosadil soupeř a stanovil konečný výsledek.

Výsledek vypadá hrozivě, ale holky odehrály velmi dobrý zápas ve vysokém tempu, kromě fotbalovosti nechybělo nasazení a bojovnost.

NE 17. 11. 15:00  1. FC Slovácko - AC Sparta Praha

sraz: 13:45 Širůch

hřiště: Širůch - UMT

SO 16. 11. 16:00 Viktoria Plzeň - 1. FC SLOVÁCKO

odjezd: 8:30 Širůch
hřiště: Plzeň, Luční ul. - UMT

SO 23. 11. 08:30 PRAGA CUP

hřiště: HAMR Sport Štěrboholy