1. FC SLOVÁCKO - LOKOMOTIVA BRNO HORNÍ HERŠPICE 3:1 (1:1)

1. FC SLOVÁCKO - LOKOMOTIVA BRNO HORNÍ HERŠPICE  3:1 (1:1)

1. FC SLOVÁCKO - Lokomotiva Brno Horní Heršpice  3:1 (1:1)

Branka: 2x Waltrová, Janíková

Sestava: Růžičková – Stařinská (55’ Ježková), Krejčířová, Špérová, Janků  – Šenkeříková, Janíková, Příkaská – Molková, Waltrová, Sedlačíková (68’ Murnyk),

Další přípravné utkání bylo odehráno v Moravanech u Kyjova, kde jsme hostili Lokomotivu Brno Horní Heršpice. Do utkání holky vstoupily aktivněji oproti předešlým utkáním. Od prvních minut se hrálo ve vysokém tempu na obou stranách a utkání bylo vyrovnané. Do první šance se dostaly hráčky Brna, kdy domácí obrana nechala ve středu hřiště propadnout míč, ale hostující hráčky tuto chybu nepotrestaly. Vzápětí měly dvě slibné příležitosti také holky ze Slovácka. Bohužel pro domácí tým tyto pěkné akce za obranu soupeře nebyly využity. Do vedení v utkání se zase dostaly jako první soupeřky. Holky neubránily centr do šestnáctky a Brno se dostalo do vedení 0:1. Holky na obdrženou branku dokázaly reagovat. Po jejich dobrém napadání udělaly hráčky Brna chybu při rozehrávce. Tuto chybu využila Klára Waltrová a vyrovnala na 1:1.

Od prvních minut druhého poločasu byly holky lepším týmem, který dokázal měnit rytmus hry a hrál ve velkém nasazení a tempu. Holky si vytvořily několik příležitostí, ale dokázaly využít “jen” dvě. Nejprve po náběhu a přihrávce za obranu se prosadila Eliška Janíková. Třetí branku přidala opět Klára Waltrová, která dorazila do prázdné brány odražený míč. Holky tak zaslouženě porazily Lokomotivu Brno Horní Heršpice 3:1.

Hodnocení trenéra:

V prvním poločase jsme mohli být trpělivější a více si připravit hru, některé přihrávky za obranu byly příliš zbrklé. V obraně jsme udělali dvě zbytečné, ale zásadní chyby. Ve druhém poločase holky dokázaly řešit situace naprosto správně. Za dnešní výkon musím všechny holky pochválit. Po celou dobu utkání byly poctivé a hrály ve velkém nasazení.

NE 17. 11. 15:00  1. FC Slovácko - AC Sparta Praha

sraz: 13:45 Širůch

hřiště: Širůch - UMT

SO 16. 11. 16:00 Viktoria Plzeň - 1. FC SLOVÁCKO

odjezd: 8:30 Širůch
hřiště: Plzeň, Luční ul. - UMT

NE 17. 11. 10:00 SK Líšeň - 1.FCS WU15

odjezd: 7:00 Širůch