MP3 upoutávka

Vážení rodiče, trenéři,

touto cestou bych rád Vás a Vaši dceru pozval na tréninkovou jednotku, která se koná 4.6.2015 od 17:00 na stadionu Širůch ve Starém Městě. Nepůjde o obyčejný trénink, celá akce je zastřešena OFS Uherské Hradiště, má několik cílů a je nazvána Dnem dívčího fotbalu na Slovácku III. Jedná se o projekt, kdy se k dívkám Slovácka připojí hráčky z chlapeckých oddílů a vyzkouší si, jaké to je trénovat výhradně s dívkami v dresu 1.FC Slovácko. Na jednom hřišti tak uvidíte trénovat 4 věkové kategorie (od U9 po U15) o celkovém počtu cca 100 hráček.
Jak již bylo naznačeno, celá akce má několik cílů. Tím hlavním je podpora dívčího fotbalu ve Zlínském regionu. Klub 1.FC Slovácko patří dlouhodobě ke špičce ženského fotbalu v České republice a naší povinností je podpora dívek hrajících fotbal. Dívky mohou působit v chlapeckých týmech do kategorie U15, pokud chtějí s fotbalem pokračovat, musí přejít do ženského oddílu. Tímto projektem chceme poukázat na fakt, že končit s fotbalem v 15 letech je velká škoda a holky mohou pokračovat v jiném klubu, samozřejmě ženském na jakékoliv úrovni. Ve Zlínském regionu je spousta dívčích oddílů různé výkonnostní úrovně. Dalším cílem je přiblížit Vám, rodičům, fungování dívčího fotbalu na Slovácku a tím šíření našich myšlenek do dalších vesnic a měst.
Vaše dcera bude mít možnost se porovnat s nejlepšími hráčkami na Moravě. V případě oboustranného zájmu je možné se domluvit na další spolupráci, v opačném případě věřím, že společně s naším klubem strávíte Vy i Vaše dítě příjemné odpoledne.
Děkuji vám za spolupráci, v případě nejasností mě neváhejte kontaktovat a 4.6. na viděnou, s pozdravem

Mgr. Petr Vlachovský
šéftrenér žen
1.FC Slovácko, a.s.
724 469 001