WU15: 1.FCS – Lokomotiva Brno / FA Zlechov

vložil: Michal Lžičař 14.Říjen 2018

1.FC Slovácko – Lokomotiva Brno 0:3 (0:2)
Hrály: Batoušková, Zaoralová, Pastyříková, Labuťová, Polášková, Bangová, Kopčilová, Gálová, Baštincová, Havrlantová, Škrabalová, Korvasová, Chodurová, Jančářová

V sobotu jsme hostily holky z Brna, se kterýma to bylo první setkání nové sezóny. Chtěly jsme doma naplno bodovat a upevnit si tak první příčku v tabulce. Vše co jsme si v kabině řekly se po první minutě hry rozplynulo. Naší hře chybělo prakticky všechno. Nabídka, přihrávka, zpracování, napadání a začalo 70 minut trápení. Chvilku jsme nátlaku soupeřek vzdorovaly, ale netrvalo to dlouho a hosté se dostaly do vedení, které do poločasu ještě navýšily na dvě branky. Druhý poločas se nesl ve stejném duchu. Soupeř kontroloval hru a svůj náskok navýšil na konečných 0:3.

1.FC Slovácko – FA Zlechov 1:2 (1:0)
Branky: Korvasová
Hrály: Škrabalová K., Martináková, Batoušková, Zaoralová, Pastyříková, Labuťová, Polášková, Bangová, Kopčilová, Gálová, Baštincová, Havrlantová, Škrabalová C., Korvasová, Chodurová, Jančářová

V neděli jsme chtěly odčinit naše sobotní zaváhání a pokusit se vyhrát v krajské soutěži proti klukům ze Zlechova. Na hřiště nastoupil úplně jiný tým, než předcházející den. Na hráčkách šla vidět chuť hrát, hezky kombinovaly a soupeře nepouštěly do vážnějších šancí. Svoje úsilí zužitkovaly těsně před koncem 1. poločasu a dostaly se do vedení 1:0. Po změně stran náš tlak stále pokračoval, ale gólovou pojistku to nepřineslo. Naopak soupeř 10 minut před koncem zatlačil a povedlo se mu vyrovnat. Nás to položilo na kolena a přestaly jsme hrát. Najednou nikdo nechtěl hrát, protože se bál, že něco zkazí. Soupeř vycítil šanci a v 70. minutě vstřelil vítězný gól, po kterém přišel hvizd rozhodčího a konec zápasu.

Kategorie: U - 15