WU13: Strání – 1.FCS 0:3 (0:1)

vložil: Petra Fabiánková 7.Říjen 2018

Branky: Chodurová K., Jančářová, vlastní

Hrály: Stašková, Mrázková, Chodurová A., Dočkalová, Chodurová K., Jančářová, Mertová, Bílová, Kusáková

V neděli 7.10 nás čekal zápas s klukama ze Strání. Věděly jsme, že zápas nebude žádná procházka růžovou zahradou, soupeř je totiž známý tím, že hraje hodně tvrdě a agresivně.

První minuty se nesly v duchu nepřesností (na obou stranách), kdy hra někdy připomínala boj uprostřed hřiště. Ve 3.minutě se však dívky Slovácka dostaly k příležitosti zahrávat rohový kop. Míč vletěl do houfu hráčů a odrazil se od hráče domácích do branky. Světelná tabule tedy ukazovala 0:1 ve prospěch holek Slovácka. Po čase se hra více urovnala a my mohli sledovat bojovné utkání plné hezkých akcí avšak žádná z nich gólem neskončila.

Do druhého poločasu jsme hlavně chtěly zpřesnit přihrávku a proměňovat šance. Dále jsme chtěly co nejrychleji vstřelit branku, abychom se uklidnily. To se nám povedlo už v 35.minutě, kdy od Jančářové dostala pas za obranu výborně hrající K. Chodurová, která nechytatelnou střelou nedala brankáři soupeře šanci. Hra od 50.minuty už zase připomínala spíše boj, který se odehrával na naší polovině. Naše obrana však působila zajištěně a soupeř se až na pár výjimek k ničemu zásadnímu nedostal. V 57.minutě pak upravila skóre na konečných 0:3 Jančářová.

Kategorie: U - 13