vložil: Petra Fabiánková 1.Říjen 2018

1.FC Slovácko – SK Líšeň 9:1  (5:1)

Branky: Chodurová a., Chodurová K. 2x, Jančářová 4x, Mertová

Hrály: Hynčicová, Mrázková, Chodurová A., Dočkalová, Chodurová K., Jančářová, Mertová, Zaděláková, Bílová, Kusáková

V sobotu nás čekal další zápas s týmem SK Líšeň, se kterým jsme se v této sezoně měly střetnout podruhé. V utkání jsme chtěly od první minuty diktovat tempo hry a soupeře nepustit do žádné šance. To se nám povedlo a už ve 3. minutě se nám podařilo vstřelit branku díky Mertové. Do prvního poločasu jsme dokázaly vstřelit ještě čtyři branky, které byli po krásných akcích. Soupeř nám stihl tři minuty před koncem poločasu vstřelit branku, která byla po chybě v obraně.

Do druhého poločasu jsme však vstoupily dobře, hned tři minuty po zahájení druhého poločasu jsme se  mohly radovat z gólu, který vstřelila Jančářová. Zbytek zápasu byl již plně v naší režii a díky brankám Jančářové, K. Chodurové jsme skóre upravily na konečných 9:1.

1.FC Slovácko – Koryčany  13:0 (4:0)

Branky: Jančářová 5x, A. Chodurová, Zaděláková, Mertová 2x, Bílová 2x, Pastyříková, Dočkalová

Hrály: Hynčicová, Pastyříková, Chodurová A., Dočkalová, Chodurová K., Jančářová, Mertová, Zaděláková, Bílová, Kusáková

V neděli nás čekal zápas s týmem z Koryčan. Utkání jsme začaly poněkud pozvolně, ale jak minuty ubíhaly, byla znát naše převaha. V 7. minutě jsme vedly už 2:0 po brankách Jančářové a Mertové. Do konce poločasu se nám podařilo vstřelit ještě 2 branky. Kdybychom proměňovaly šance, mohlo být skóre daleko vyšší.

Do druhého poločasu jsme šly s tím, že chceme proměňovat šance a pokud možno držet míč jen na našich kopačkách. To se nám vedlo náramě a za druhý poločas se nám podařilo vstřelit 9 branek a soupeře k ničemu nepustit. Nelze opomenout, že holky předvedly výborný týmový výkon a hra z naší strany vypadala velmi dobře.

Kategorie: U - 13