WU13: 1.FC Slovácko – Vítkovice / Morkovice

vložil: Petra Fabiánková 23.Září 2018

1.FC Slovácko – FC Vítkovice 3:6 (3:5)

Branky: Jančářová 2x, Dočkalová

Hrály: Hynčicová, Mrázková, Chodurová A., Dočkalová, Chodurová K., Jančářová, Mertová, Zaděláková, Bílová, Kusáková

V sobotu 22.3 2018 nás čekal další zápas 1.ligy žákyň na který jsme se pečlivě celý týden připravovaly. Se soupeřem jsme hrály poprvé v této sezóně, a tak jsme nevěděly co čekat. Do zápasu jsme nevstoupily vůbec zle, už ve 3. minutě jsme se mohly radovat díky trefě Jančářové. Ta hned o minutu později přidala další branku. To, že jsme do zápasu vstoupily velmi dobře, bylo ale jediné pozitivum. Soupeřky totiž stihly do 7.minuty vyrovnat na 2:2 a nepolevovaly ve svém velice dobrém a aktivním výkonu. Ve 25. minutě už to bylo 5:2 pro soupeřky z Vítkovic. V poslední minutě prvního ještě dokázala snížit Dočkalová, po naší krásné kombinační akci. Do druhého poločasu jsme chtěly vstoupit daleko více aktivněji a otočit zápas v náš prospěch. To se bohužel nepovedlo a soupeřky nám v 52. minutě přidaly další a tím i poslední gól.

Morkovice – 1.FC Slovácko 1:6 (0:1)

Branky: Jančářová 2x, A. Chodurová, Polášková 2x, Zaděláková

Hrály: Hynčicová, Mrázková, Chodurová A., Polášková, Chodurová K., Jančářová, Mertová, Zaděláková, Bílová, Kusáková, Baštincová.

Nedělní dopoledne opět patřilo zápasu krajské soutěže žáků, tentokráte jsme zavítaly na půdu soupeře z Morkovic a daly si jasný cíl, a tím bylo vyhrát. První poločas byl vyrovnaný, ale byli to spíše hráči Morkovic, kteří se několikrát dostali ke střele. Z naší strany to byla hra plná nepřesností a zbrklých řešení situací.  Až na konci prvního poločasu jsme se dostaly do vedení díky brance Jančářové. První poločas tedy skončil 1:0 v náš prospěch. Do druhého poločasu jsme šly s tím, že zpřesníme hru a přidáme další branky. To se nám povedlo hned ve 34. minutě, kdy se z brejku prosadila Polášková. Ta samá hráčka o 2. minuty později přidala další gól z podobné situace. Zbytek utkání byl už v naší režii a stihly jsme přidat ještě další tři branky díky Zadělákové, Jančářové a A. Chodurové.

Kategorie: U - 13