WU15: 1.FC Slovácko – Vítkovice / Morkovice

vložil: Michal Lžičař 23.Září 2018

1.FC Slovácko – FC Vítkovice 3:0 (0:0)

Branky: Korvasová 3x

Hrály: Stašková, Zaoralová, Labuťová, Pastyříková, Bangová, Baštincová, Polášková, Gálová, Škrabalová, Havrlantová, Korvasová, Chodurová, Jančářová

V sobotním zápase ligy žákyň k nám zavítaly žákyně z Vítkovic. V prvním poločase to byly právě ony, které udávaly tempo hry a dostávaly se do šancí, které ovšem likvidovala skvěle chytající Víky. Ve druhém poločase jsme otěže převzaly my a začaly na soupeře tlačit. Netrvalo to dlouho a dostaly jsme se do vedení 1:0 díky Sáře, pro kterou to nebyla poslední trefa. Po pár minutách se trefila podruhé a 10 minut před koncem zkompletovala hattrick díky proměněné penaltě.

Morkovice – 1.FC Slovácko 1:2 (0:2)

Branky: Korvasová, Chodurová

Hrály: Stašková, Zaoralová, Labuťová, Pastyříková,  Martináková, Baštincová, Polášková, Gálová, Škrabalová, Korvasová, Chodurová, Jančářová

V neděly jsme pak zavítaly na půdu soupeře z Morkovic, kde jsme chtěly urvat první 3 body v soutěži. Hned od začátku jsme si šly za svým cílem, jenže kluci nás nechtěly pustit na dostřel gólmanovi. Poté chvíli diktoval hru soupeř, ale jeho zakončení bylo nepřesné. Nám se povedlo jít dovedení díky Sáře, která tečovanou střelou překonala brankáře hostí. O chvíli později se do rány opřela Áďa a nechytatelnou střelou z poza vápna do pravého růžku zvýšila vedení na 0:2. Ve druhém poločase soupeř po úniku snížil na 1:2. Dále pak pokračoval v tlaku, ale své šance nedokázal proměnit. My jsme tak mohly slavit vítězství 🙂

Kategorie: U - 15