1. FC Slovácko – SK Slavia Praha 0:10 (0:7)

rozhodčí: Zaplatilová, Hanáková, Soukupová – delegát FAČR Vysloužil
ČK: 0 – 0
ŽK: 0 – 0
Branky: 11., 65., 67. a 75 Kožárová, 8., 25. a 42. M. Dubcová, 9. Proffitt, 14. Svitková, 20. K. Dubcová

Sestavy:
Slovácko: Růžičková – Waltrová(71. Illéšová), Bieliková(19. Šperová), Klímová,
Siváková(57. Stařinská) – Šenkeříková(57. Janků), Krejčířová, Bychkova –
Molková(71. Příkaská), Krištofová, Strožová
trenér: Hančík Filip asistent: Machala Alexandr

Slavia: Votíková – Bartoňová, Bartovičová(46. Sedláčková), Pincová, Sjöman –
Divišová(46. Jarchovská), Svitková(46.\Pěničková), Proffitt, K.Dubcová(Herndon) –
Kožárová, M. Dubcová(46. Szewieczková)
Trenér: Medýnský Pavel asistent: Juska Marek

Utkání, na které je potřeba rychle zapomenout nebo ještě lépe pořádně si je zapamatovat a vzít si poučení do další práce. Slavia byla v utkání vysokým favoritem, přijela s tím nejlepším, co v kádru má, včetně sester Dubcových, které ještě v minulém ročníku střílely branky za Slovácko. Slavia, ladící formu na vyřazovací boje ligy mistrů, vstoupila do utkání jako uragán. Rychle kombinovala, směrem na branku domácích se valil jeden útok za druhým. Už v 1. se do vyložené šance dostala M. Dubcová, ale Růžičková stačila vyrazit na roh. Kolotoč Slavie pokračoval, domácím se začala točit hlava a nestíhaly. Skóre otevřela M.Dubcová v 8., když umístila přihrávku Divišové za záda Růžičkové – 0:1. Brankostroj Slavie se rozjel. V 9. střílela z 20 m Proffit a na její prudkou a umístěnou střelu byla Růžičková krátká – 0:2. V 11. se prosadila hlavou po centru K. Dubcové Kožárová – 0:3. Ve 14. tečovala Svitková střelu Sjöman – 0:4. Dokonalé K.O. završila
ve 20. K. Dubcová – 0:5. Ve 25. se M. Dubcová ocitla sama před Růžičkovou a nezaváhala – 0:6. Ve 29. se k jediné střele domácích v prvním poločase dostala Šenkeříková, ale s její nepříliš tvrdou střelou si Votíková snadno poradila. A byla to pohříchu jediná střela domácích, která mířila mezi tyče branky Slavie. Do konce poločasu převaha Slavie pokračovala, několikrát výborně zasáhla Růžičková. Na dorážku M.Dubcové ve 42. však nestačila – 0:7.

Do druhého poločasu vystřídal trenér Slavie hned pět hráček, na charakteru hry se to příliš
neprojevilo. Jen střelecká muška už nebyla taková a nebo byla proti Růžičková Prosadit se dokázala jediná hráčka, ale zato hned třikrát. Kožárová skórovala v 65., 67. a v 75. a zaokrouhlila tak účet zápasu na 0:10. Věřme, že domácí hráčky si vezmou z tohoto zápasu poučení do další přípravy i dalších zápasů.