WU15: 1.FC Slovácko – SK Líšeň / Napajedla

vložil: Michal Lžičař 11.Září 2018

SK Líšeň – 1.FC Slovácko 0:6 (0:3)
Branky: Pastyříková, Korvasová 4x, Polášková

Hrály: Stašková, Zaoralová, Labuťová, Bangová, Baštincová, Pastyříková, Gálová, Polášková, Škrabalová, Kopčilová, Korvasová, Chodurová, Jančářová

V sobotním prvním zápase ligy žákyň jsme zavítaly na půdu SK Líšně. Tento tým tvoří převážně hráčky ze Zbrojovky Brno. Soupeře jsme zatlačily hned od začátku a k míči pouštěly jen minimálně. Tento tlak jsme zužitkovaly hned ve 3.minutě díky Lucce, která svou střelu zamířila přesně do růžku a gólmance tak nedala šanci. Po minutě zvýšila naše vedení Sára, která se v průběhu zápasu trefila ještě 3x. Závěrečný gól vstřelila po pěkném individuálním průniku Vendy a stanovila tak konečné skóre 0:6. Hráčky si během zápasu vytvořily ještě několik vyložených šancí, které však neproměnily.

1.FC Slovácko – Napajedla 1:4 (0:2)
Branky:
Jančářová

V neděli nás pak čekal další zápas, tentokrát krajská soutěž proti klukům z Napajedel. Chtěly jsme navázat na výkon z předešlého dne a zkusit urvat nějaký ten bodík, i když jsme věděly, že soupeř je velmi kvalitní. V prvním poločase byla hra velmi vyrovnaná, bohužel nám se nepodařilo proměnit své šance. Naopak soupeř využil naše zaváhání a dalekou střelou získal vedení na svoji stranu. Těsně před koncem poločasu dokázal podruhé protlačit míč až do brány a poločasové skóre bylo 0:2. V druhém poločase se nám podařilo snížit díky Maky krásnou střelou z vápna, ale soupeři trvalo 2 minuty, než opět vedl o dvě branky. Do konce zápasu vstřelil ještě jednu branku a ustanovil tak konečný výsledek 1:4 a 3 body pro hostující tým.

Kategorie: U - 15