vložil: pv 10.Září 2018

Hradec Králové – 1. FCS 0:6 (0:1)

Branky: Polášková 2x, Tomečková, Holá, Pěčková, Muláková

Sestava: Škrabalová – Chybíková (41. Ježková), Ohlídalová, Horáková, Ceremugová – Tomečková (53. Muláková), Holá (58. Polášková), Jonášová – Škanderová (58. Žufánková), Illéšová, Pěčková

V dalším kole ligy dorostenek jsme zajížděli do Hradce Králové, což není náš úplně nejoblíbenější soupeř. Od začátku to však byl zápas na jednu branku, bohužel v prvním poločase byl náš výkon průměrný. Dlouho jsme přidržovali míč místo menšího počtu doteků, proto jsme se nedostávali tak často do zakončení. Když už jsme si šanci vytvořili, chyběla nám přesnost a důraz v předbrankovém prostoru. Úspěšná byla pouze střela Johči Tomečkové z 18. minuty, další šance však zůstaly nevyužity.

Ve druhém poločase holky přidaly v pohybu bez míče, zrychlily kombinaci a hned to bylo na hře znát. Hned ve 48. doklepla míč do brány Alča Pěčková, v 53. proměnila samostatný nájezd Andy Holá a bylo to už 3:0. Holky pak už zápas dohrály s míčem na kopačkách a na polovině soupeře a k tomu přidaly další 3 branky – 2x se prosadila Anet Polášková – při prvním gólu obešla i brankářku, při druhém pak zakončila kombinaci z křídla. Před ní se trefila z 12ti metrů Sára Muláková.

Vítězství je zcela zasloužené, holky odehrály celý zápas na polovině soupeře a téměř k ničemu domácí tým nepustily.

Kategorie: U - 18