U15: 1.FC Slovácko – Hluk

vložil: Michal Lžičař 27.Květen 2018

1.FC Slovácko – Hluk 1:2pen (0:1)

Sestava: Škrabalová K., Zaoralová, Stavjaníková, Jordánková, Trusková, Martináková, Jonášová, Tomečková, Vlachynská, Gálová, Škrabalová C., Marholtová, Sklenářová, Polášková

V sobotním zápase krajské ligy jsme poměřily síly s Hlukem. Na podzim jsme u nich prohrály 3:1, ale od lepšího výsledku jsme nebyly daleko, proto jsme byly připraveni se porvat o nějaké ty body. Začátek hry patřil soupeři, kdy měl míč více na kopačce a pěkně kombinoval, ale do větších šancí jsme ho nepustily. Celý poločas byl velmi vyrovnaný, až v samotném závěru jsme neuhlídaly centr do vápna, kdy nikým nepokrytý hráč poslal hosty do vedení. Druhý poločas byl z naší strany opoznání lepší, vytvářely jsme si více šancí a jednu z nich proměnila po krásné střele z poza vápna Sára a bylo srovnáno. Sahaly jsme i po vítězství, ale hostující gólman svými zákroky zamezil vstřelení další branky. Nastaly proto penalty, ve kterých měl větší štěstí soupeř a to i díky svému brankáři.