U-13 1.FC SLOVÁCKO-ZBROJOVKA 0:5(0:2) / 1.FC SLOVÁCKO-STRÁNÍ 3:4(3:1)

vložil: Jaroslav Řezáč 29.Červenec 2018

Sobotní zápas se Zbrojovkou jsme odehrály bez několika hráček což se projevilo i na konečném výsledku .Přes bojovnost a nasazení jsme podlehly 0:5

sestava:Havrlantová-Bangová,Chodurová A,Polášková,Zaděláková,Pastyříková,Bílová,Vojtková,Chodurová K.

1FC SLOVÁCKO-STRÁNÍ 3:4(3:1)

V utkání jsme šli do vedení na začátku utkání po samostatném uniku skorovala Kája Zaděláková,klukům ze Strání se podařilo vyrovnat na 1:1.Ale holky šly do vedení 2:1 po střele Klárky Bangové.Když se po trestném kopu z dálky pěkně trefila Vendy Polášková ta jsme šli do přestávky s vedením 3:1.Druhý poločas začal náporem hostí kterým se podařilo v nástupu do druhého poločasu snížit na 3:2.Postupně se začala projevovat jejich fyzická vyspělost a po unicích se jim podařilo otočit výsledek na konečných 3:4.Holky se nezměrnou bojovností a nasazením pokusily vyrovnat avšak hosté svoje štastné vítězství uhájili.

sestava:Stašková-Labutová,Chodurová,Pastyříková,Bangová ,Polášková,Galová,Zaděláková,Bílová,Havrlantová

Kategorie: U - 13