Viktoria Plzeň-1.FC Slovácko 2:3 (0:1)

vložil: pv 28.Duben 2018

Sestava 1.FCS: Růžičková-Čeriová, Strnadelová, Klímová (46. Dubcová K.), Valášková-Janků, Dubcová M., Bychkova-Molková (67. Waltrová), Fabová, Sedlačíková (67. Strožová)
Góly 1.FCS: 15. Bychkova, 61. a 88. Fabová

Za slunečného počasí nastoupily ženy v Dobřanech k druhému zápasu nadstavbové části 1. Ligy žen. Slovácko od začátku dobře drželo míč a v 15. minutě se ujalo zásluhou Bychkové vedení, ta překvapila domácí brankářku střelou z 35 metrů-0:1. Plzeň kontrovala samostatným nájezdem Mášové, Růžičková byla na místě. První poločas příliš šancí nenabídl, za zmínku stojí snad jen pokus Fabové těsně před poločasem. Druhý poločas začal velkou šancí Plzně, druhý samostatný nájezd opět chytla Růžičková. Slovácko se radovalo z druhého gólu v 61. minutě, když po hezké akci zakončovala z prvního doteku Fabová, asistovala Sedlačíková-0:2. Dvoubrankové vedení však trvalo jen minutu, hostující hráčky ustupovaly tak dlouho, až se plzeňská útočnice odhodlala ke střele a bylo to 1:2. Do konce zápasu si Slovácko vypracovalo několik šancí, dvakrát Fabová, Strožová a ani Dubcová K. však gól nevstřelili. Ten vsítila v 88. minutě Fabová po přihrávce Kamily Dubcové-1:3. Utkání nabídlo ještě jeden gól, když Mrázová přehodila Růžičkovou a uzavřelo skóre zápasu.