U13-SLOVÁCKO-BOJKOVICE 2:5(1:3)

vložil: Jaroslav Řezáč 22.Duben 2018

V dalším utkání jsme nastoupily proti klukům z Bojkovic kteří jsou vedoucím týmem soutěže.Věděli jsme že nás čeká těžký soupeř.V úvodu zápasu si hosté vypracovali golovou situaci avšak neproměnili.O několik minut skoroval hostující tým po pěkné akci.Náš pomalejší rozjezd korunovali další brankou po pěkné střele k tyči.Holky bojovaly a po střele Emmy Havrlantové snížily na 1:3.Škoda našich příležitostí kdy střely jak Kláry Bangové tak Káji Zadělákové neskončily v brance hostí.Druhý poločas se hrálo oboustranně ve svižném tempu.Hosté ještě po pěkných kombinacích skorovali dvakrát.Naši druhou branku vstřelila Kája Zadělákova po střele která hostujícímu brankáři vypadla za brankovou čáru.

Sestava:Stašková-Chodurová,Baštincová,Zaoralová,Polášková,Bangová,Labutová,Havrlantová,Zaděláková,Gálová