WU18: Sparta Praha – 1. FCS 1:2 (1:1)

vložil: pv 16.Červenec 2018

Sparta Praha – 1. custodia antiurto iphone 8 FCS 1:2 (1:1) Branky: Krištofová, Polášková Sestavy: Lukášová – Stařinská, Bieliková, Šperová, Valášková – Siváková, Skramuská, Krejčířová – Žufánková, Krištofová, Malatová, střídající: Illéšová, Furiková, Polášková, Božková, Veselá Díky 4. custodia iphone 5s principesse místu po základní části jsme k prvnímu kolu nadstavbové části cestovali opět po měsíci na Strahov, kde naším soupeřem byly hráčky domácí Sparty Praha. custodia iphone 5c inter První poločas byl vyrovnaný – začátek patřil nám, první dvě akce zakončené hlavičkami Krejčířové a Stařinské skončily ještě mimo branku, ale do třetice všeho dobrého jsme už síť hlavou rozvlnili – po rohu Malatové vrátila míč hlavou před branku Krejčířová a její nabídkou Krištofová nepohrdla a doklepla míč za záda bezmocné domácí brankářky a poslala náš tým do vedení. custodia accendino iphone Pak převzala iniciativu Sparta, ale s centrovanými míči si naše obrana bez větších problémů poradila. Vyrovnání přišlo zničehonic, po drobném zaváhání při rozehrávce se před naší brankářkou ocitla samotná Šubrtová a vyrovnala na 1:1. custodia iphone 5c unicorno A když šance domácí Marcinkové, ani na druhé straně pokus Bielikové a únik Žufánkové brankou neskončily, šlo se do kabin za nerozhodného stavu. Ve druhém poločase jsme zpřesnili kombinaci, vyvarovali se laciných ztrát a získávali tím tak půdu pod nohama. custodia iphone 8plus apple Zakončení Žufánkové z bezprostřední blízkosti zlikvidovala domácí brankářka, gólem neskončilo ani zakončení Illéšové, která se hned 2x ocitla v nebezpečné pozici, pokus Malatové skončil na tyči a střela Stařinské těsně minula branku. Na druhé straně z dobré pozice netrefila branku domácí Machutková a střela Khýrové se mezi tyče taky nevešla. Rozhodnutí přišlo 6 minut před koncem, nepřesnou rozehrávku soupeře vystihla Žufánková, která našla před brankou Poláškovou a ta odšpuntovala gejzír naší radosti.

Kategorie: U - 18