U15: Lokomotiva Brno H.H. – 1.FC Slovácko 0:1 (0:0)

vložil: Michal Lžičař 16.Červenec 2018

Lokomotiva Brno H.H. custodia iphone 6 volkswagen – 1.FC Slovácko 0:1 (0:0) Branky: Labuťová Sestava: Škrabalová K., Marholtová, Stavjaníková, Labuťová, Jonášová, Gálová, Zaoralová, Škrabalová C., Sklenářová, Vlachynská, Jordánková, Martináková, Polášková Sobotní slunečné počasí patřilo dalšímu zápasu ligy žákyň a souboj o první místo v tabulce. custodia iphone 6 oro Věděly jsme, že nás čeká nesmírně těžký soupeř a to také začal dokazovat od první minuty, kdy se hrálo vesměs na naší polovině. full body custodia iphone 8 plus Trvalo nám přibližně 10 minut, než jsme se herně přesunuly k bráně soupeře. custodia iphone 8 porta carte Od té doby začala být hra velmi vyrovnaná. custodia pelle nera iphone 8 Šance se střídaly na obou stranách. custodia braccio iphone 8 plus Nejprve se Barči podařilo přejít přes obranu soupeře a šla sama na gólmanku, jenomže ta ji střelu vyrazila, následně Terka dorážela jen do břevna a následně zakončovala nad bránu. Chvilku poté jsme soupeři darovaly penaltu, kterou ovšem výborně chytající Kája zneškodnila. cover iphone 8 custodia Ve druhém poločase jsme pokračovaly v tlaku na bránu a po jednom úniku po levém křídle skórovala Niky.

Kategorie: U - 15