1.FC Slovácko – Slovan Liberec 3:0 (3:0)

vložil: pv 15.Červenec 2018

Ženy Slovácka si v posledním zápase základní části poradily s Libercem, když všechny branky padly v prvním poločase.

rozhodčí: Dytková, Zaplatilová, Hanáková – delegát FAČR Caletka ČK: 0 – 0 ŽK: 0 – 0 Branky: 10. custodia silicone iphone 6s M. Dubcová, 23. Sedlačíková, 29. Fabová Sestavy: Slovácko: Růžičková – Čeriová (55. Strožová), Paz (46. Klímová), Strnadelová, Janků – Dubcová M., Janíková, Bychková (55. Molková) – Waltrová, Fabová, Sedlačíková Trenér: Petr Vlachovský asistent: Svatopluk Macek, Filip Hančík Liberec: Horáčková – Tůmová, Černá (77. Folprechtová), Bohatová, Dlouhá – Němečková, Šušolová, Kotlánová (55. Lacková), Čiperová – Kopčová, Kovaľová Trenér: Josef Lexa asistent: Jan Dvořák

V posledním kole základní části I. ligy kopané přivítaly ženy Slovácka na Širůchu celek FC Slovanu Liberec. Domácí hráčky měly už zajištěn postup do skupiny o mistra ČR, hostující o ztratily šanci na postup remízou s Hradcem Králové v minulém kole. custodia tpu iphone x Do utkání vstoupilo lépe Slovácko, vytvořilo si mírnou převahu v poli, ale bez přímého ohrožení branky soupeře. Až v 10. posadila Sedlačíková míč z rohového kopu na hlavu nekryté Michaely Dubcové a bylo 1:0. Hráčky Slovácka branka uklidnila, zlepšila se kombinace, ale k brankovým situacím to nevedlo. custodia iphone 6s ferrari Až ve 23. custodia iphone 6plus impermeabile se míč po rohovém kopu Bychkové dostal k Janíkové, ta jej přiťukla Sedlačíkové, která z hranice pokutového území vymetla růžek branky bezmocné Horáčkové – 2:0. Převaha Slovácka pokračovala, ve 29. po kombinaci Janíková uvolnila Fabovou a ta zvýšila na 3:0. Tato branka zřejmě uspokojila domácí hráčky natolik, že přenechaly aktivitu hráčkám Liberce, které zahrozily do poločasu 2x. Ve 41. šla Dlouhá sama na Růžičkovou, ale ta ji vychytala, ve 44. custodia magnetica iphone 5 střílela Bohatová těsně vedle. custodia extra slim iphone x Druhý poločas se museli přítomní diváci nudit. Hra se odbývala mezi pokutovými územími, brankářky byly v podstatě bez práce, dopředu ani jeden z celků nic pořádného nedokázal. Na stavu utkání se tak již nic nezměnilo. Nástavbovou část zahájí Slovácko v sobotu 21.4.