Dukla Praha – 1.FC Slovácko 0:2 (0:1)

vložil: pv 17.Březen 2018

Sestava 1.FCS: Růžičková-Čeriová, Paz, Klímová, Janků-Janíková (27. Strnadelová), Bychkova, Dubcová M.-Waltrová, Fabová, Sedlačíková (66. Krejčířová)

Góly: 43. Fabová, 90. Dubcová M.

Vzhledem k postavení obou týmů v tabulce bylo Slovácko favoritem tohoto zápasu. Od začátku ro bylo na hřišti znát, Dukla se soustředila na dobré bránění a rychlé protiútoky a Slovácko trpělivě dobívalo branku domácích. Do první velké příležitosti se dostala ve 20. minutě Fabová, její pokus zneškodnila domácí brankářka. Od tohoto okamžiku mělo Slovácko velkou převahu s brankovými příležitostmi. Ve 22. Minutě střílela nebezpečně Paz, o dvě minuty později se během jedné akce zrodily tři 100% šance, nejprve Dubcová orazítkovala tyč, dvojtou dorážku Fabové úspěšně lapila Poláková. Dukla vážne zahrozila poprvé v 34. minutě, když se Brázdová řítila sama na Růžičkovou,  ta její pokus vyrazila na roh. Tatáž situace nastala na opačné straně, Míša Dubcová brankářku nepropálila. Na gól se tedy čekalo až do 43. minutě, když po zpětné přihrávce Dubcové zakončila Fabová- 0:1. Tatáž hráčka mohla vedení navýšit, ale mířila nepřesně a tak se šlo do kabin za stavu 0:1 pro Slovácko. Jak první poločas skončil, tak i druhý začal a to šancí Míši Dubcové, ta postupovala na brankářku úplně sama, její pokud o kličku byl však neúspěšný. V 57. minutě nastřelila po rohovém kopu Paz břevno. Aktivní Fabová měla šanci v 73. minutě, její volej nemířil mezi 3 tyče. A v 78. minutě opět šance Fabové, která přehodila brankářku, ale její pokus skončil těsně vedle. Gólu se Slovácko dočkalo až v 90. Minutě, když se ze samostatného nájezdu prosadila Míša Dubcová a uzavřela účet utkání na 0:2 ve prospěch Slovácka.