WU18: Dukla Praha – 1. FC Slovácko 0:10 (0:4)

vložil: pv 11.Červenec 2018

Dukla Praha – 1. FC Slovácko       0:10 (0:4)

Branky: Illéšová 3x, Stařinská a Malatová 2x, Krejčířová, Božková, Bieliková (pen.)

Sestava: Lukášová (55. Fojtíková) – Chybíková, Bieliková, Šperová, Suchánková (41. Hanáčková) – Krejčířová (56. Tomečková), Stařinská, Furiková (41. Krištofová) – Polášková (41. Žufánková), Illéšová, Malatová (56. Božková)

Po dvoumešíční přípravě se opět rozběhly mistrovské soutěže. K prvnímu zápasu jarní části jsme zajížděli na pražskou Duklu.

Holky nastoupily do utkání s chutí a hned od začátku diktovaly tempo hry. Soupeř se držel do 13. minuty, kdy jsme se poprvé střelecky prosadili – konkrétně Aneta Malatová, která zakončila přesně rychlou přímočarou akci po ose Bieliková – Polášková.  Po dalších 13ti minutách zvýšila skóre po individuální akci Nela Krejčířová. Do konce poločasu jsme si aktivní hrou vypracovali hned několik vyložených šancí, využili jsme dvě – po zpětné přihrávce Furikové zvyšovala Dáša Stařinská na 3:0 a o minutu později se opět po přihrávce Furikové prosadila Sára Illéšová a uzavřela tak gólový účet prvního poločasu.

Vstup do druhého poločasu se nám vydařil ještě víc než do toho prvního – během 5 minut jsme skórovali hned třikrát, jedenkrát Malatová a dvěma brankami završila hattrick Illéšová. To soupeře definitivně zlomilo. Do konce zápasu se ještě prosadila Božková , Bieliková skórovala z penalty a konečnou podobu výsledku dala Stařinská.

Naprosto zasloužené vítězství i jeho výše odpovídá dění na hřišti. Holky hrály s chutí, kombinačně a přímočaře, soupeře v žádné části utkání nepustily do hry a po právu si připsaly první tři body do tabulky.

Kategorie: U - 18