1. FCS WU18 – Baník Ostrava ženy/juniorky 9:0 (5:0)

vložil: pv 25.Červenec 2018

1.FCS WU18 – FC Baník Ostrava 9:0 (5:0)

Branky: 3x Dáša Stařinská, 2x Aneta Malatová a Jana Žufánková, Kateřina Furiková, Nela Krejčířová

Sestava: Fojtíková – Chybíková (41. Božková), Šperová (41. Bláhová), Klímová (61. Šperová), Hanáčková (61. Chybíková) – Krejčířová (41. Tomečková), Furiková, Stařinská – Žufánková (41. Janíková), Polášková (61. Žufánková), Malatová (41. Veselá)

V dalším přípravném utkání změřily holky síly s týmem Baníku Ostrava, složeným s žen a juniorek. Již od začátku bylo zřetelné, jakým směrem se bude zápas ubírat. Již v 15. minutě to bylo po brankách Stařinské, Malatové a Krejčířové 3:0. Soupeř se snažil hrát kombinačně, ale nedokázal se vypořádat s naším napadáním a ve většině případů ztrácel míče už na své polovině. Naše brankářka zasahovala v první polovině pouze jednou, ale s nepříliš tvrdou střelou si poradila. Do poločasu pak naše vedení navýšily znovu Malatová a Žufánková.

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil, naopak naše převaha byla ještě výraznější. Hrálo se prakticky jen na polovině soupeře a bylo jen otázkou, kolikrát se dokážeme střelecky prosadit. Hattrick dvěma brankami završila Stařinská, trefila se z dálky Furiková a skóre uzavřela v poslední minutě opět Žufánková.

Kategorie: U - 18