vložil: pv 4.Červenec 2018

Sestava 1.FCS: Růžičková-Valášková, Strnadelová, Čeriová, Janků-Dubcová M., Maťavková, Bychkova-Molková, Fabová, Sedlačíková

Střídající: Janíková, Molková

Góly: vlastní, Fabová, Molková

Stejně jako před týdnem, tak i tentokráte nás čekal premiérový soupeř – Medyk Konin. Utkání se hrálo v Hranicích na Moravě. Začátek zápasu byl vyrovnaný a po rychlém výpadu Valáškové padl úvodní gól, když si míč neštastně do vlastní brány srazila obránkyně hostů. Přibližně od poloviny prvního poločasu začaly soupeřky získávat na územní převaze a do poločasu se jim podařilo stav utkání otočit na 1:2, když v 32. minutě doklepávala vyražený centr hostující hráčka a o chvíli později ta samá hráčka unikla domácí obránkyně a s přehledem zavěsila. Po změně stran se průběh utkání příliš nezměnil, Medyk měl územní převahu a Slovácko podnikalo rychlé výpady, bohužel bez gólového efektu a místo vyrovnání soupeřky odskočily v 60. minutě na rozdíl 2 gólů. Po hezké akci na jeden dotek se podařilo Klaudii Fabové snížit, polky však kontrovaly v 75. na 2:4. Slovácko však nesložilo zbraně, dokonce i snížilo zásluhou Terezy Molkové (83. min.). Závěrečná snaha ke gólu nevedla a tak Slovácko podlehlo Medyku Konin 3:4.