WU18: Trenčín ženy – 1. FCS 4:7 (2:2)

vložil: pv 29.Červenec 2018

Branky: 3x Polášková, Furiková, Bieliková, Žufánková, Hanková

Sestava: Škrabalová – Ježková (68. Ohlídalová), Ohlídalová (46. Tomečková), Šperová, Hanáčková – Bieliková (68. Hanková), Furiková, Hanková (46. Jonášová) – Žufánková (46. Illéšová), Veselá (68. Žufánková), Polášková

V dalším přípravném zápase jsme změřili síly s ženami Trenčína, do zápasu v našem dresu naskočilo hned 6 hráček ročníku 2003. Hned na začátku zápasu jsme se dostali do vedení, když ve 4. minutě obešla domácí brankářku Viky Hanková a zakončovala do prázdné branky. O 2 minuty později však bylo vyrovnáno, když zaváhání při zakládání našeho útoku domácí potrestaly střelou pod břevno – 1:1. Na další branky se čekalo až nakonec poločasu – domácí se po nedůrazu v naší defenzívě dostali k míči na hranici pokutového území – 2:1. Do poločasu však bylo opět srovnáno, když se lobem prosadila Katka Furiková – 2:2.

Po změně stran se Trenčín dostal rychle do vedení, když jsme soupeřkám dali opět spoustu prostoru k rychlému protiútoku, a ty si s nabídnutou příležitostí věděly rady – 3:2. Rozhodující obrat nastal mezi 63. a 75. minutou, kdy holky dokázaly 4x skórovat – hattrick završila Aneta Polášková, jednou se prosadila Laura Bieliková, v těchto momentech jsme na hřišti jasně dominovali a bylo to 3:6. Domácí však nesložily zbraně a snížily střelou do šibenice, ale poslední slovo jsme měly my, konkrétně Jana Žufánková, která upravila na konečných 7:4 v náš prospěch.

Kategorie: U - 18