Starší přípravka tradičně čtvrtá

vložil: pv 29.Červenec 2018

Turnaj ve Spytihněvi

Starší přípravka se zúčastnila dalšího halového turnaje, který se konal ve Spytihněvi. Sedm účastníků si změřily síly navzájem a bylo se na co dívat.

Od samého začátku se turnaj vyvíjel ve velmi dobrém a kvalitním tempu, který pokračoval až do konce. Do prvního zápasu jsme vstoupili trošku „ospale“. Holky především trápily přihrávky, první dotek. Koncem zápasu už to bylo o něco lepší. Po zápase jsme si řekly, co chceme změnit a v čem se zlepšit a druhý zápas byl na dobré úrovni, chybělo nám trošku toho štěstíčka, kdy jsme tři sekundy koncem zápasu dostaly gol. Víme, že se na výsledky v mládežnických kategorií natolik nehraje a že nejsou až tak podstatné, ale holky to zamrzelo, jelikož hra byla především v naší režii. Zbylé zápasy jsme předváděly pěkné akce, individuální činnost s míčem, u některých hráček byl na slušné úrovni, ale ještě máme na čem pracovat 😊 Nejlepší hráčkou 1.FC Slovácka byla zvolena Nikol Hynčicová, která předváděla až neuvěřitelné brankářské zákroky.

Zápasy:

1.FC Slovácko dívky – SK Hranice 0:3

1.FC Slovácko dívky – SK Hranice U9 0:1

1.FC Slovácko dívky – 1.FC Slovácko – chlapci II 2:2

1.FC Slovácko dívky – MIRAVA 2:1

1.FC Slovácko dívky – FC Slovácká Sparta Spytihněv 1:1

1.FC Slovácko dívky – 1.FC Slovácko – chlapci I 5:1

Nominace: Niky Hynčicová, Adéla Ivanová, Kristy Chodurová, Eliška Dočkalová, Sára Šrámková, Míša Kusáková, Sára Kotková, Terka Opravilová, Rupcová Natka

Kategorie: U - 11