WU 18: 1. FC Slovácko – Slovan Bratislava WU 19 0:2 (0:1)

vložil: pv 22.Červenec 2018

1. FCS WU 18 – Slovan Bratislava WU19 0:2 (0:1)

Sestava:

Lukášová (41. Fojtíková) – Janíková (61. Tomečková), Šperová, Horáková (61. Tomečková), Chybíková (41. Božková) – Tomečková (41. Polášková), Hanková, Furiková – Žufánková, Krištofová (41. Veselá), Stařinská

V prvním přípravném zápase v Novém roce jsme změřili síly s juniorkami bratislavského Slovanu. První poločas byl Slovan lepší, hlavně prvních 20 minut to z naší strany byl ustrašený výkon plný jak technických, tak taktických nedostatků, kterými jsme soupeře posadili na koně, a ten toho dokázal využít – několik šancí jsme ještě přežili, ale po další nedůslednosti v defenzívě jsme již inkasovali, kdy se tváří tvář naší gólmance hostující útočnice nemýlila – 0:1. Poté jsme zahrozili i my, ale v několika šancích nás vychytala hostující brankářka, anebo nám chyběl ten pověstný krůček.

Ve druhém poločase jsme začali hrát více aktivně a hned to bylo na hřišti znát. Hrálo se především na půlce Slovanu, ale přes dobrou obranu soupeře jsme se těžko prosazovali, a když už se nám to povedlo, tak naše pokusy končily na rukavicích pozorně chytající hostující brankářky. Opět tedy platilo otřepané, nedáš – dostaneš – soupeři jsme dali spoustu prostoru k rychlému protiútoku a ten využil svých předností a potrestal nás podruhé. Do konce zápasu jsme mohli ještě snížit, ale soupeř už uhájil zasloužené vítězství.

Kategorie: U - 18