1.FC Slovácko – Slovan Bratislava 2:1 (1:1)

vložil: pv 21.Červenec 2018

1.FCS: Růžičková – Barnetová, Strnadelová, Čížková (46. Čeriová), Valášková – Dubcová K. custodia iphone 8 braccio (30. custodia iphone 7silicone Bychkova), Dubcová M., Krejčířová (70. Strožová) – Molková, Strožová (46. Krištofová), Sedlačíková Branky: 32. cover iphone 6 con custodia Čížková, 72. Sedlačíková Po roční odmlce jsme se opět na jednom hřišti potkali se Slovanem Bratislava. Od začátku zápasu byl k vidění svižný fotbal, oba týmy se snažily kombinovat již od obranné řady. I přes územní převahu Slovácka se do vedení dostal Slovan, když z rohového kopu doklepávala míč do odkryté brány hostující hráčka – 0:1. Jak se později ukázalo, byla to jediná střela na naši bránu. O chvíli později bylo srovnáno, v 32. custodia iphone se elephant minutě se hlavou prosadila Nela Čížková – 1:1. custodia cintura iphone 6s Ve druhé půli byla převaha Slovácka výrazná, vyloženou šanci měla Sedlačíková, její střela skončila nad bránou. custodia iphone x rosa Ta samá hráčka se prosadila o 2 minuty později a to v 72. minutě – 2:1. Do konce zápasu mělo Slovácko několik střeleckých pokusů, brankově se však domácí hračky neprosadily.