I starší přípravka čtrvtá

vložil: pv 18.Červenec 2017

Nedělní odpoledne patřilo v hlucké hale starší přípravce. Sjelo se celkem 8 týmů, hrálo se systémem každý s každým, jedno utkání trvalo 10 minut. custodia neopreme iphone 6 plus Turnaje se účastnily týmy, které hrají na okrese Uherské Hradiště nejvyšší soutěže chlapců a tak holky nečekalo nic lehkého. Nakonec jsme byli svědky dobrých výkonů a také výsledků našich děvčat. Ty poznaly pouze jednoho přemožitele a to hned v prvním zápase kluky z Bojkovic. Od této prohry si holky připsaly 3 vítězství a 3 remízy. custodia powerbank iphone Turnaj byl velmi vyrovnaný, holky nakonec skončily na čtvrtém místě se 12 body, první tým Bojkovic měl bodů 15. Niky Hynčicová dokonce získala individuální ocenění pro nejlepší brankářku turnaje a nunto dodat, že zaslouženě, jelikož náš tým ve spoustě zápasů podržela. Nejlepší hráčkou našeho týmu byla pořadateli vyhodnocena Nicole Chromečková. custodia iphone 7plus jetech Nominace: Niky Hynčicová, Nicole Chromečková, Eliška Dočkalová, Áďa Ivanová, Terka Opravilová, Kristy Chodurová, Sabrina Hubová, Sára Šrámková 1.FCS-Bojkovice 1:2 Br.: Opravilová První utkání s pozdějším vítězem turnaje jsme měli dobře rozehrané, po brance Terky Opravilové jsme dokonce i vedli. O vítězství (nejenom v utkání, ale i v celém turnaji) nás připravila chvilka nepozorvnosti, když jsme na konci utkání inkasovali 2 branky. 1.FCS-Hluk 1:0 Br.: vlastní Náš výkon byl výrazně lepší než v prvním zápase a proti silnému soupeři slavily holky cenné vítězství, když rozhodla jediná branka a to ještě vlastní. custodia iphone 6 rs 1.FCS-Veselí nad Moravou 1:1 Br.: Chromečková Sérii 3 remíz v řadě odstartovalo utkání s Veselím. V tomto zápase nás svými zákroky podržela brankářka Niky, když zejména ke konci utkání předvedla několik dobrých zákroků. 1.FCS-Uherský Brod 1:1 Br.: Ivanová Holky podaly dobrý výkon, chybělo však gólové vyjádření. 1.FCS-Strání 1:1 Br.: Dočkalová Zápas, ve kterém měly holky na vítězství skončil dělbou bodů. Bohužel jsme místo jednoduchého zakončení volili přihrávky a tím pádem promrhali příležitosti ke vstřelení gólu. 1.FCS-Ostr. custodia iphone 6s originale apple Nová Ves 2:1 Br.: Chodurová, Dočkalová Zřejmě nejlepší výkon našeho mužstva. Kromě pohledných akcí byly holky zodpovědné i při bránění a s těžkým soupeřem si připsaly 3 body.

Kategorie: U - 11