I starší přípravka čtrvtá

vložil: pv 18.Prosinec 2017

Nedělní odpoledne patřilo v hlucké hale starší přípravce. Sjelo se celkem 8 týmů, hrálo se systémem každý s každým, jedno utkání trvalo 10 minut. Turnaje se účastnily týmy, které hrají na okrese Uherské Hradiště nejvyšší soutěže chlapců a tak holky nečekalo nic lehkého. Nakonec jsme byli svědky dobrých výkonů a také výsledků našich děvčat. Ty poznaly pouze jednoho přemožitele a to hned v prvním zápase kluky z Bojkovic. Od této prohry si holky připsaly 3 vítězství a 3 remízy. Turnaj byl velmi vyrovnaný, holky nakonec skončily na čtvrtém místě se 12 body, první tým Bojkovic měl bodů 15. Niky Hynčicová dokonce získala individuální ocenění pro nejlepší brankářku turnaje a nunto dodat, že zaslouženě, jelikož náš tým ve spoustě zápasů podržela. Nejlepší hráčkou našeho týmu byla pořadateli vyhodnocena Nicole Chromečková.
Nominace: Niky Hynčicová, Nicole Chromečková, Eliška Dočkalová, Áďa Ivanová, Terka Opravilová, Kristy Chodurová, Sabrina Hubová, Sára Šrámková

1.FCS-Bojkovice 1:2
Br.: Opravilová
První utkání s pozdějším vítězem turnaje jsme měli dobře rozehrané, po brance Terky Opravilové jsme dokonce i vedli. O vítězství (nejenom v utkání, ale i v celém turnaji) nás připravila chvilka nepozorvnosti, když jsme na konci utkání inkasovali 2 branky.

1.FCS-Hluk 1:0
Br.: vlastní
Náš výkon byl výrazně lepší než v prvním zápase a proti silnému soupeři slavily holky cenné vítězství, když rozhodla jediná branka a to ještě vlastní.

1.FCS-Veselí nad Moravou 1:1
Br.: Chromečková
Sérii 3 remíz v řadě odstartovalo utkání s Veselím. V tomto zápase nás svými zákroky podržela brankářka Niky, když zejména ke konci utkání předvedla několik dobrých zákroků.

1.FCS-Uherský Brod 1:1
Br.: Ivanová
Holky podaly dobrý výkon, chybělo však gólové vyjádření.

1.FCS-Strání 1:1
Br.: Dočkalová
Zápas, ve kterém měly holky na vítězství skončil dělbou bodů. Bohužel jsme místo jednoduchého zakončení volili přihrávky a tím pádem promrhali příležitosti ke vstřelení gólu.

1.FCS-Ostr. Nová Ves 2:1
Br.: Chodurová, Dočkalová
Zřejmě nejlepší výkon našeho mužstva. Kromě pohledných akcí byly holky zodpovědné i při bránění a s těžkým soupeřem si připsaly 3 body.

1.FCS-Dolní Němčí 2:0
Br.: Dočkalová, Ivanová
V tomto zápase nám vázla kombinace, zejména v první polovině zápasu, přesto jsme se dokázali dvakrát prosadit a turnaj uzavřeli vítězstvím.

959 přečtení
Kategorie: U - 11