Mladší přípravka na turnaji v Hluku čtvrtá

vložil: pv 18.Prosinec 2017

V neděli 17.12.2017 odehrála naše mladší přípravka poslední turnaj v tomto roce. Za účasti 7 týmů obsadily holky čtvrté místo za 3 výhry a 3 porážky při konečném skóre 13:12. Nejlepší hráčkou našeho týmu byla pořadateli vyhlášena Tereza Skřivánková, která byla rovněž nejlepší střelkyní týmu se 7 góly.
Nominace: Kája Vránová, Denča Ševčíková, Tereza Skřivánková, Natka Fojtová, Ema Tománková, Denča Tománková, Gabča Bachanová

1.FCS dívky-Bojkovice 3:2
Br.: Skřivánková T. 2x, Tománková E.
Vstup do turnaje se holkám vyvedl, když vyrovnané utkání zvládly a nakonec i o gól zvítězily.

1.FCS dívky-Hluk 2:5
Br.: Skřivánková 2x
Hluk se dostal brzy do dvou brankového vedení a museli jsme tak dotahovat náskok soupeře. Dvakrát jsme snížili na rozdíl jedné branky, ale Hluku se vždy podařilo vzápětí zvýšit vedení a tak kluci zaslouženě vyhráli.

1.FCS dívky-1.FCS r. 2010 3:2
Br.: Skřivánková T. 2x, Tománková E.
Převaha po celé utkání byla korunována nakonci zápasu, když se nám podařilo vstřelit vítězný gól.

1.FCS dívky-Uherský Brod 1:5
Proti vítězi turnaje to měly holky těžké. Bojovaly, dokonce jsme měly i několik příležitostí ke vstřelení gólu, žádné hráčce se však nepodařilo rozvlnit síť soupeře. Ten si v zápasu vstřelil vlastní gól.

1.FCS dívky-Strání 1:3
Br.: Skřivánková
Od začátku zápasu jsme tahali za kratší konec a jelikož jsme vstřelili pouze jednu branku, na body z tohoto utkání jsme nedosáhli.

1.FCS dívky-Dolní Němčí 3:0
Br.: Ševčíková, Tománková D. 2x
V posledním zápase turnaje jsme předvedli dobrý výkon, který byl korunován třemi góly. Prosadila se Denča Tománková, která patřila na celém turnaji k nejmladším hráčkám.

768 přečtení
Kategorie: U - 11