Galavečer 1.FC Slovácko za rok 2017

vložil: pv 7.Prosinec 2017

V kině Hvězda došlo ve středu k tradičnímu vyhlašování nejlepších hráčů a hráček klubu 1.FC Slovácko, tentokráte za rok 2017. Na slavnostním Galavečeru, kterým spolumoderovala naše hráčka Kristýna Janků, bylo oceněno také mnoho našich děvčat. Přinášíme Vám přehled oceněných i s jejich stručnou charakteristikou od trenérů jednotlivých kategorií.

Zpestřením vyhlášení byla i přehlídka večerních šatů, kdy se role modelek a modelů zhostili hráčky a hráči Slovácka.

gala2017

 

U9

Ema Tománková – Ema nejčastěji nastupuje v obraně, ale svými výpady často ohrožuje branku soupeře. Ema k nám jezdí z Blatnice.

Karolína Vránová – Kája je univerzál, nečiní ji problémy nastoupit na jakémkoliv postu. Jedná se o hráčku, která je na tom velmi dobře po technické stránce.

Denisa Tománková – nejmladší z naší mladší přípravky. Přišla k dívkám ze školičky chlapců. Denisa má velmi dobrou pohybovou kulturu a po fotbalové stránce se lepší zápas od zápasu.

 

U11

Kristýna Chodurová – Kristy je z fotbalové rodiny a dlouhodobě patří k oporám naší přípravky. Jedná se o levonohou hráčku s dobrou střelou.

Eliška Dočkalová – defenzivní hráčka s velmi dobrým přístupem ke hře. Není lehké Elišku obejít, k dobré defenzivní činnosti přidává i dobrou rozehrávku.

Nikol Hynčicová – Niky je brankářka, která k nám jezdí z Tečovic. Ve spoustě zápasů byla pro naše mužstvo velkou oporou.

 

U13

Polášková Vendula – post střední záloha, kapitánka mužstva příkladná bojovnice svým výkonem dovede vyburcovat mužstvo k co nejlepším výkonům.

Chodurová Adéla – post krajní obránkyně, zodpovědná hráčka. Jak v tréninku tak i v mistrovských utkáních podává stabilní výkony.

Kopčilová Žaneta – důrazná spolehlivá hráčka v obraně, zodpovědná jak v bránění tak dokáže podpořit útok je základním pilířem obrané řady.

 

U15

Johana Tomečková – nepostradatelná hráčka týmu, která ze své pozice střední záložnice tvoří hru. Její velkou předností je rychlost a sebevědomí.

Lucie Horáková – v týmu zastává post stoperky, ale i v útoku jí to není cizí. Nikdy nevypustí žádný souboj a svým přístupem je příkladem pro ostatní.

Denisa Jonášová – dravá a odvážná střední záložnice, která se v soubojích nikoho nezalekne. Její největší předností je hra s míčem a cit pro přihrávku.

 

U18

Laura Bieliková – kapitánka a osobnost týmu, která nastupuje na pozici střední obránkyně nebo uprostřed zálohy. Laura je nesmlouvavá hráčka, která se nebojí osobních soubojů a z žádného souboje neuhne. Mezi její nejsilnější stránky patří výborný dribling, přehled ve hře a tvrdá střela oběma nohama!

Natálie Valášková – obounohá krajní obránkyně či křídlo, může nastupovat na obou krajích hřiště. Její rychlost ve spojení s výbornou technikou z ní dělá prototyp moderní obránkyně, která neustále podporuje ofenzivu, vyniká v soubojích 1 na 1 a díky svojí rychlosti je vždy včas i v defenzivě, kde se snaží souboje řešit konstruktivně.

 

A ženy

Kamila Dubcová – Kamila je s deseti brankami nejlepší střelkyní Slovácka v probíhajícím ligovém ročníku. Jako kapitánka dovedla reprezentační 19ku k postupu do druhá fáze kvalifikace o ME z prvního místa.

Všem oceněným gratulujeme!!!

Video z celého Galavečera:

2 161 přečtení
Kategorie: Nezařazené