Galavečer 1.FC Slovácko za rok 2017

vložil: pv 7.Červenec 2017

V kině Hvězda došlo ve středu k tradičnímu vyhlašování nejlepších hráčů a hráček klubu 1.FC Slovácko, tentokráte za rok 2017. Na slavnostním Galavečeru, kterým spolumoderovala naše hráčka Kristýna Janků, bylo oceněno také mnoho našich děvčat. custodia iphone 8 plus gatto Přinášíme Vám přehled oceněných i s jejich stručnou charakteristikou od trenérů jednotlivých kategorií. Zpestřením vyhlášení byla i přehlídka večerních šatů, kdy se role modelek a modelů zhostili hráčky a hráči Slovácka. custodia iphone 7 militare gala2017   U9 Ema Tománková – Ema nejčastěji nastupuje v obraně, ale svými výpady často ohrožuje branku soupeře. Ema k nám jezdí z Blatnice. Karolína Vránová – Kája je univerzál, nečiní ji problémy nastoupit na jakémkoliv postu. Jedná se o hráčku, která je na tom velmi dobře po technické stránce. Denisa Tománková – nejmladší z naší mladší přípravky. custodia libro iphone 8 plus Přišla k dívkám ze školičky chlapců. Denisa má velmi dobrou pohybovou kulturu a po fotbalové stránce se lepší zápas od zápasu.   U11 Kristýna Chodurová – Kristy je z fotbalové rodiny a dlouhodobě patří k oporám naší přípravky. Jedná se o levonohou hráčku s dobrou střelou. Eliška Dočkalová – defenzivní hráčka s velmi dobrým přístupem ke hře. Není lehké Elišku obejít, k dobré defenzivní činnosti přidává i dobrou rozehrávku. custodia ricaricabile iphone 6 per macchina Nikol Hynčicová – Niky je brankářka, která k nám jezdí z Tečovic. sycode custodia iphone 6s Ve spoustě zápasů byla pro naše mužstvo velkou oporou. custodia apple iphone x originale   U13 Polášková Vendula – post střední záloha, kapitánka mužstva příkladná bojovnice svým výkonem dovede vyburcovat mužstvo k co nejlepším výkonům. Chodurová Adéla – post krajní obránkyně, zodpovědná hráčka. Jak v tréninku tak i v mistrovských utkáních podává stabilní výkony. Kopčilová Žaneta – důrazná spolehlivá hráčka v obraně, zodpovědná jak v bránění tak dokáže podpořit útok je základním pilířem obrané řady.   U15 Johana Tomečková – nepostradatelná hráčka týmu, která ze své pozice střední záložnice tvoří hru. Její velkou předností je rychlost a sebevědomí. Lucie Horáková – v týmu zastává post stoperky, ale i v útoku jí to není cizí. Nikdy nevypustí žádný souboj a svým přístupem je příkladem pro ostatní. Denisa Jonášová – dravá a odvážná střední záložnice, která se v soubojích nikoho nezalekne. Její největší předností je hra s míčem a cit pro přihrávku.   U18 Laura Bieliková – kapitánka a osobnost týmu, která nastupuje na pozici střední obránkyně nebo uprostřed zálohy. Laura je nesmlouvavá hráčka, která se nebojí osobních soubojů a z žádného souboje neuhne. Mezi její nejsilnější stránky patří výborný dribling, přehled ve hře a tvrdá střela oběma nohama! Natálie Valášková – obounohá krajní obránkyně či křídlo, může nastupovat na obou krajích hřiště. custodia iphone 6 batman Její rychlost ve spojení s výbornou technikou z ní dělá prototyp moderní obránkyně, která neustále podporuje ofenzivu, vyniká v soubojích 1 na 1 a díky svojí rychlosti je vždy včas i v defenzivě, kde se snaží souboje řešit konstruktivně.   A ženy Kamila Dubcová – Kamila je s deseti brankami nejlepší střelkyní Slovácka v probíhajícím ligovém ročníku. Jako kapitánka dovedla reprezentační 19ku k postupu do druhá fáze kvalifikace o ME z prvního místa.

Kategorie: Nezařazené