Hrály: Škrabalová K., Škrabalová C., Tomečková, Jelínková, Hanková, Bláhová, Jordánková, Stavjaníková, Vlachynská, Labuťová, Jonášová

1.FC Slovácko – Slovan Bratislava 1:1 (vlastní)

1.FC Slovácko – Lokomotiva Brno 3:1 (Jonášová, Vlachynská, Tomečková)

1.FC Slovácko – Viktoria Plzeň 4:1 (Jelínková, Bláhová, Labuťová, Jordánková)

1.FC Slovácko – Hradec Králové 2:1 (Hanková, Bláhová)

1.FC Slovácko – Pardubice 3:2 (Bláhová 2x, Hanková)

1.FC Slovácko – Slavia Praha 0:1

1.FC Slovácko – Sparta Praha 3:3 (Tomečková 2x, Jelínková)

V sobotu 2.12.2017 se naše starší žákyně zúčastnily již tradičního halového turnaje Praga Cup konaného v pražských Štěrboholech. Přihlášeno bylo celkem 8 týmů, hrálo se systémem každý s každým a zápas trval 13 minut. Holky se na turnaj velice těšily a byly připraveny porvat se o příčky nejvyšší. V prvním zápase nás čekal Slovan Bratislava. Vstup do zápasu se nám vůbec nepovedl. Soupeř již po chvíli vstřelil vedoucí branku a nepouštěl nás do většího ohrožení. Chvíli před koncem si po přihrávce před branku dal vlastní gól. První zápas nám napověděl, kde se máme zlepšit a na co si dát pozor. Další 3 zápasy už byly vždy v naší režii a na oběd se šlo bez porážky. Po obědě jsme navázaly na dopolední šňůru a připsaly si další body proti Pardubicím. Jenomže ty nejtěžší zápasy nás teprve čekaly. První proti Slavii Praha byl po celou dobu velmi vyrovnaný, šance se střídaly na obou stranách. Chvíli před koncem se ale slávistky dostaly do přečíslení a vstřelily vítěznou branku. V tom druhém proti Spartě Praha jsme měly jediný cíl, pokud jsme chtěly pomýšlet na stupně vítězů, a to byla výhra. Povedlo se nám vstřelit rychlou branku, ale soupeř rázem odpověděl. Stejně tak to bylo i u druhé branky. Po vstřelení třetí branky už to vypadalo, že si vítězství pohlídáme, ale bohužel fotbal se hraje až do konce a my dostaly půl minutky před koncem branku na konečných 3:3, což nás odsunulo na 4.místo. Na jednu stranu to bylo zklamání, ale na druhou stranu se holky nemají za co stydět a dokázaly, že patří mezi ty nejlepší 😉