Starší přípravka pátá ve Spytihněvi

vložil: pv 26.Listopad 2017

Stejně jako před týdnem mladší přípravka, tak i starší se zúčastnila turnaje ve Spytihněvi. O konečném umístění rozhodoval opět počet vstřelených branek. Herní projev holek byl velmi dobrý, v zápasech měly vždy dostatek příležitostí ke vstřelení gólu, s koncovkou si však tentokráte příliš nerozumněly. Nejlepší hráčkou týmu byla vyhlášena Nicole Chromečková. Na turnaji nastoupily: Niky Hinčicová, Adéla Ivanová, Niky Chromečková, Vanesa Zlínská, Kristy Chodurová, Tereza Opravilová, Míša Kusáková, Eliška Dočkalová, Sára Kotková.

1.FCS dívky – SK Zlín 1931  1:1

Po celý zápas holky předváděly hezký útočný fotbal, zejména duo Kristy Vanesa si vytvářela hodně šancí. Do vedení šli však kluci a museli jsme tak dohánět jedno gólovou ztrátu. O vyrovnání s epostarala Vanesa Zlínská. Přes některé další střelecké pokusy se nepodařilo strhnout vítězství na naši stranu.

1.FCS dívky – Spytihněv  3:0

Jednoznačné vítězství, když se hrálo především na soupeřově polovině. O branky se postaraly

Vanesa Zlínská dvakrát a Kristy Chodurová.

1.FCS dívky – MIRAVA  2:4

Zaspaný začátek utkání znamenal 2 obrdžené góly a po minutě hry byl ukazatel skóre 0:2 v náš neprospěch. Holky se však nevzdaly a i když obdržely třetí gól, tak se hra vyrovnala a dokonce jsme zásluhoi Vanesy Zlínské snížili na 2:3. Při hře vabank jsem ještě jednou inkasovali.

1.FCS dívky – SK Hranice  1:0

O vítězství našich holek rozhodlo hned první střídání, když střela Nicole Chromečková skončila v síti. I přes několik šancí na obou stranách se skóre neměnilo a holky si připsaly cenné vítězství.

1.FCS dívky – 1.FCS I  0:7

Proti stejně starým chlapcům neměly naše holky šanci. Do zakončení jsme se dostali pouze jednou, svou šanci však nevyužili.

1.FCS dívky – 1.FCS II  1:5

Oproti předchozímu zápasu došlo ke zlepšení. Halvně úvod nám vyšel, měli jsme několik střel, gól jsme však nevstřelili a soupeř nám dal lekci z produktivity. I přes prohru holky zaslouží pochvalu.

1 025 přečtení
Kategorie: U - 11