Zbrojovka Brno-1.FC Slovácko 1:9 (0:5)

vložil: pv 22.Listopad 2017

Sestava 1.FCS: Růžičková – Valášková, Barnetová, Čížková (46. Stařinská), Janků (46. Siváková) –  Bieliková, Dubcová K., Dubcová M. – Molková, Strožová (55. Krištofová), Waltrová

Góly: Strožová 3x, Dubcová M. 3, Stařinská, Molková, Krištofová

Slovácko vstupovalo do zápasu v roli jasného favorita, tuto roli i potvrdilo. Již v druhé minutě zakončovala Molková těsně vedle, o chvíli později tatáž hráčka unikla po pravé straně, její centr před prázdnou bránu však nikoho nenašel. Totožná akce v 7. minutě skončila již gólem, Molková zatáhla míč, přihrávkou vybídla Strožovou k prvnímu gólu. Tím odstartoval gólový účet tohoto zápasu, do poločasu přidalo Slovácko ještě 4 branky, postupně se trefily Dubcová M. 2x, Strožová a Molková. Po změně stran se obraz hry příliš nezměnil, Slovácko mělo územní převahu, přibylo však nepřesností a hra nebyla tak dobrá jako v prvním poločase. Přesto se na začátku druhého dějství dvakrát změnilo skóre, nejprve završila hattrick Strožová, o chvíli později Dubcová M. Další branku přidala po samostatném nájezdu střídající Stařinská. Zbrojovka si připsala čestný gól v 70. minutě, když se v malém vápně nejlépe zorientovala Kubicová a snížila na 1:8. Poslední slovo však měly hostující hráčky, konkrétně Krištofová, která míč usměrnila po skrumáži k tyči. Slovácko tak postoupilo do čtvrtfinále poháru, kde se utkání s Horními Heršpicemi.