Mladší přípravka na turnaji ve Spytihněvi

vložil: pv 19.Listopad 2017

V neděli 19.11.2017 se naše mladší přípravka poprvé zúčastnila halového turnaje. Za účasti 8 týmů obsadily holky 7. místo, když o konečném pořadí rozhdoval počet vstřelených gólů.

Sestava 1.FCS: Kája Vránová, Natka Fojtová, Denča Ševčíková, Terka Skřivánková, Sára Šrámková, Ema Tománková, Kristy Chodurová, Gabča Bachanová, Adéla Ivanová

1.FCS dívky-HRANICE 1:5

Soupeř z Hranic na nás vlétl a brzy vedl 2:0. Po dobré pasáži kluci opět udeřili 3 góly, do konce zápasu se nám podařilo snížit zásluhou Terky Skřivánkové.

1.FCS dívky-1.FSC U8 0:0

V zápase plném brankových příležitostí jsme se gólu nedočkali. Převaha i šance byly na naší straně, v koncovce jsme si však počínali nepřesně a tak utkání skončilo remízou.

1.FCS dívky-ŽLUTAVA 1:1

Do vedení nás poslala opět Terka Sklenářová. I přes další možnosti jsme skóre nenavýšili a jak se říká –  nedáš až dostaneš, opět platilo a to v poslední sekundě zápasu, když soupeř střelou vyrovnal na konečných 1:1.

1.FCS dívky-NOVÝ JIČÍN  2:3

Do zápasu jsme vstoupili velmi ospale a hned prohrávali 0:2. Pak se náš výkon zlepšil a díky gólům Kisty Chodurové a Emči Tománkové bylo vyrovnáno. Bohužel přišla opět poslední sekunda zápasu a stejně jako v předchozím zápase jsme inkasovali.

1.FCS dívky-1.FCS II 1:4

Kluci Slovácka byli po celou dobu lepší, ale i holky si vytvořily několik šancí, jednu z nich proměnila po dobrém napadání Kristýna Chodurová.

1.FCS dívky-SPYTIHNĚV  5:1

Holky přistoupily k utkání zodpovědně a od první minuty dobře útočily. Postupně se prosadily Kristy Chodurová 2x, Terka Skřivánková 2x, Ema Tománková. Bylo z toho první vítezství na turnaji.

1.FCS dívky-1.FCS I 1:3

Ač holky prohrávaly brzy 0:2, tak se nevzdaly a snažily se s nepříznivým stavem něco udělat. Došlo ke snížení, dvě střely skončily na tyči a na konci zápasu kluci ještě jednou udeřili.

787 přečtení
Kategorie: U - 11