vložil: pv 18.Listopad 2017

Sestava 1.FCS: Růžičková – Barnetová, Strnadelová, Čížková, Valášková – Dubcová K., Janíková, Dubcová M. – Molková (90. Siváková), Maťavková, Waltrová (65. Strožová)

Góly: 54. Dubcová K.

ŽK: 66.  Čížková, 89. Molková

Naposledy v tomto roce se ženy Slovácka utkaly na domácí půdě. V odloženém utkání 9. kola 1. ligy žen se představila na Širůchu plzeňská Viktorka. Již od úvodního hvizdu bylo zřejmé, že plzeňačky přijely s defenzivní taktikou se snahou o rychlé protiútoky. Domácí hráčky dobře kombinovaly a netrvalo dlouho a začalo přibývat brankových příležitostí. Do dvou šancí se dostala Klára Waltrová po centrech z pravé strany. Na pravé straně začala i další akce, na jejímž konci byla Míša Dubcová, její pokus však Vaníčková zlikvidovala. Do šaten se tak šlo za bezbrankového stavu. Průběh druhá půle nebyl příliš odlišný od první, Slovácko útočilo, Plzeň se dobře bránila. V 54. minutě se přece jen podařilo domácím hráčkám vstřelit gól, když se na velkém vápně opřela do míče Kamila Dubcová a bylo to 1:0. S přibývajícím koncem utkání přibylo i šancí. Nájezd hostující Mášové na poslední chvíi zastavila Valášková. Na druhé straně se po závaru vyznamenala Váníčková, když zlikvidovala střelu k tyči. Hostující hráčky si největší šanci vypracovaly v 80. minutě, hlavička Mrázové mířila vedle. Těsně před závěrečným hvizdem měla šanci ještě Míša Dubcová, vyznamenala se opět Vaníčková. Slovácko si tak po dobrém výkonu připsalo další 3 body do ligové tabulky.