1.FC Slovácko-Hradec Králové 3:0 (2:0)

vložil: pv 7.Listopad 2017

Sestava 1.FCS: Růžičková – Strnadelová (46. Molková), Paz, Čížková, Janků – Dubcová K., Katkowski (61. Janíková), Maťavková – Waltrová (61. Barnetová), Fabová (70. Strožová), Dubcová M.

Góly: 15. a 66. Maťavková, 29. Fabová

Při pohledu na tabulku první ligy žen bylo Slovácko jasným favoritem a svou roli od úvodních minut dokazovalo i na hřišti. Hrálo se převážně na polovině Hradce a netrvalo dlouho a přicházely první střelecké pokusy. V 6.minutě střílela Kamila Dubcová, míč však těsně minul bránu. V 13. minutě tatáž hráčka trefila dokonce břevno hradecké brány. O dvě minuty se skóre zápasu měnilo poprvé, když Kamila Dubcová uvolnila Luďku Maťavkovou, která propálila hostující Pospíšilovou-1:0. Tlak domácích pokračoval a po rohovém kopu orazítkovala Čížková tyč. Ta samá tyč byla trefena i po hlavičce Fabové. Netrvalo však dlouho a Klaudia Fabová se zapsala mezi střelkyně, když se prosadila v 29. minutě po přihrávce Jackie Paz-2:0. Po zbytek poločasu přibylo vehře Slovácka několik nepřesností a tak hra ztratila na plynulosti. Hradec se za první poločas dostal k ohrožení naší brány vyjímečně, s jedinou přímou střelou na branku si Růžičková poradila.

jacklyn

Po změně stran jako prvnízahrozila Míša Dubcová, její pokus však mířil vedle. Největší šance Hradce se zrodila v 55. minutě, když po zaváhání obrany domácích zlikvidovala Růžičková nebezpečný pokus hostující útočnice. Poté to byly opět domácí hráčky, které se dostávaly do zakončení, prosadila se však pouze Maťavková po přihrávce Kamily Dubcové-3:0. I přes veškeou snahu domácích hráček se skóre do konce utkání neměnilo a Slovácko si připsalo do tabulky další 3 ligové body.

675 přečtení
Kategorie: Ženy