U15: 1.FC Slovácko – FA Zlechov

vložil: Michal Lžičař 29.Říjen 2017

1.FC Slovácko – FA Zlechov 2:3p (0:1)

Branky: Horáková, Tomečková

V posledním zápase podzimní části krajské soutěže jsme změřily síly s týmem z nedalekého Zlechova. Bodově  jsme na tom v tabulce byly stejně. Našim cílem bylo plně bodovat a odskočit soupeři. Od začátku jsme měly navrch. Soupeře jsme zatlačily na jeho polovinu a krom výkopů gólmana jsme mu nedovolily dostat se na naši polovinu. Jenže tak jak již po několikáté nás zrazovala koncovka. Bylo velmi těžké dostat se přes 10 bránících hráčů až před bránu, proto jsme to zkoušely z větší vzdálenosti, ale neúspěšně. Před koncem poločasu se soupeři povedlo dostat míč za naši obranu a soupeř svou první a jedinou šanci v prvním poločase dokázal využít a vedl 0:1. Ve druhém poločase naše hra opět pokračovala a koncovka už byla úspěšnější a to hned 2x, kdy skórovaly Lucka a Johča. Ovšem druhá šance soupeře v zápase, kdy Kája dokázala ještě střelu vyrazit, ale na dorážku už nedosáhla. V závěru jsme nastřelily 2x břevno a tak se rozhodovalo až na penalty. V nich byl soupeř úspěšnější a odváží si 2 body.